ŞEHRİN KALBİNDE MASAL BAHÇESİ TADINDA DÜĞÜNLER

By  |  0 Comments

Türkiye’nin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli olan Hilton İstanbul Bosphorus yıllarca konuşulacak göz kamaştıran düğünlere, nikah törenlerine, nişan partilerine, eğlenceli bekarlığa veda gecelerine ve konsept partilere ev sahipliği yapıyor. Şehrin tam merkezi Harbiye’de bir açık hava düğününün tüm güzelliklerini masalsı bir atmosferde yaşayabileceğiniz düğünler, Hilton İstanbul Bosphorus “Gün Bahçesi”nde sizleri bekliyor. Ayrıca havuz başı kokteylleri, yıl dönümü kutlamaları gibi düşlediğiniz etkinlikleri gerçeğe dönüştürüyor.

1455634360_Hilton___stanbul_Bosphorus_D______n__3_

Türkiye’nin ilk uluslararası beş yıldızlı oteli olan Hilton İstanbul Bosphorus’da dünya yıldızlarından, şehrin ünlü isimlerine kadar 5 binin üzerinde çiftin hayallerini gerçekleştiren görkemli düğünlerin bir sonraki masal kahramanı siz olun.

1455634373_Hilton___stanbul_Bosphorus_D______n__4_

Hilton İstanbul Bosphorus’un Şadırvan Salonu gökyüzünü andıran tavan ışıklandırması ile büyüleyici bir atmosfer sunuyor. Balo Salonu ise görkemli kristal avizeleri ve atmosferi ile her gelinin hayallerini süslüyor. Açık hava mekan alternatifleri olarak ise, ünlü Hilton havuz başı ve etkileyici Boğaz manzarasıyla Şadırvan Teras sizi bekliyor.

1455634367_Hilton___stanbul_Bosphorus_D______n__1_

Hilton İstanbul Bosphorus’da Düğün Yapın, dilediğiniz Hilton Otelinde Balayı Kazanın

Hilton İstanbul Bosphorus, size rüya gibi düğünler sunarken, organizasyonunuzda kazanacağınız Bonus Puanlar dünyanın dört bir yanındaki 4.000’den fazla Hilton Worldwide otelinde size balayı kazandırıyor. Hilton İstanbul Bosphorus’da sadece 30.000 TL’lik düğün harcaması yaparak, kazanacağınız 100.000 Bonus Puan ile dilediğiniz Hilton otelinde balayınızda ücretsiz konaklayabilirsiniz. Hilton İstanbul Bosphorus’da düğünlerini yapan çiftler birinci evlilik yıldönümlerinde ücretsiz konaklama ve yıl dönümü yemeği de kazanıyor. Ayrıca minimum 10 oda olmak üzere sizin adınıza rezervasyonu yapılan odaların her biri için de 1000 Bonus Puan kazanacaksınız.

Rezervasyon için: 0212 315 6000

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *