SIX SENSES KAPLANKAYA : LUXURIOUS SIMPLICITY

By  |  0 Comments

Six Senses Kaplankaya, İngiltere’nin lüks yaşam stili dergisi LUX Magazine tarafından düzenlenen Sağlık, Güzellik ve Wellness 2018 Ödülleri’nde “Türkiye’nin En İyi Spa ve Wellness Oteli” seçildi. İlki geçen yıl gerçekleşen LUX Magazine Sağlık, Güzellik ve Wellness Ödülleri wellness sektörünün önde gelen ve fark yaratanlarını duyurarak okurlarıyla paylaşmayı hedefliyor. Yarışmada; orijinal ve başarılı uygulamalarla kişilerin yaşam kalitelerini yükseltmesine katkı sağlayan uzman, marka ve işletmeler ödüllendiriliyor. 10 bin metrekare üzerine kurulu Spa alanıyla Avrupa’nın en büyük wellness komplekslerinden biri olan Six Senses Kaplankaya bu organizasyonda “Türkiye’nin En İyi Spa ve Wellness Oteli” ödülünün sahibi oldu. 

Hindistan, Tayland ve İngiltere gibi dünyanın farklı yerlerinden gelen, alanında uzman terapistlerin uyguladığı; Watsu, Dreamcatcher, Emotional Detox gibi sayılı yerde bulunan bütünsel terapiler Six Senses Kaplankaya’da yer alıyor. Resort, Türkiye’de bir ilk olan Holistic Anti-Aging Center ve BODPOD, Wellness Screening gibi vücut analiz uygulamalarıyla da Türkiye’nin en gelişmiş spa merkezini misafirlerine sunuyor. Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış farklı fitness stüdyolarında, spinning, kardiyo, yoga ve pilates gibi aktiviteleri özel fitness koçları eşliğinde yapmak mümkünken, basketbol, voleybol ve tenis kortları da otelin bünyesinde spor tutkunları için farklı bir alternatif oluşturuyor. 

GETTING THERE

Misafirler Milas-Bodrum Uluslararası Havalimanı’ndan kara yoluyla 50, deniz yoluyla 30, helikopterle 10 dakikalık bir hava yolculuğu yaparak otele ulaşım sağlayabilirler. Alternatif olarak İzmir Uluslararası Havalimanı’nı tercih edenler için ise Six Senses Kaplankaya, Adnan Menderes Havalimanı’na araçla yaklaşık 105 dakikalık mesafede bulunuyor. 

Prev4 of 4Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *