SOFİSTİKE BISTRONOMIQUE VE ÖTESİ

By  |  0 Comments

Lucca Bistro-Bar, ödüllü kokteylleri, iyi yemekleri, başarılı servisi ve eğlenceli ortamı ile 2004 yılından bu yana İstanbul’un en çok tercih edilen mekanı olarak hizmet veriyor…
Lucca, rahat lokasyonu, günün her saatine uyan farklı yemekleri, içecekleri ve her şeyden önemlisi şıklık ve sosyalliğin, rahatlık ve samimilikle bir arada yaşandığı modern bir bistro’dur. Günün yoğun temposundan uzaklaşıp iyi vakit geçirmek isteyenlerin en keyifli kaçış noktası haline gelen Lucca, eğlence severlere nu-jazz, nu-soul ve lounge tarzı müzikleriyle de keyifli bir atmosfer sağlıyor. 
Restoran’da neler oluyor?

Lucca’nın menüsü, mutfak koordinatörü şef Pelin Çakar ve şef Tuncay Uçar’ın ellerinde hayat buluyor… Farklı dünya lezzetlerini gastronomik tekniklerle uyarlayıp modern bistro menüsüne dönüştüren Lucca’nın menüsü, mekanın gelecekteki tarzına dair ipuçları veriyor. Klasikleşmiş Lucca tatları ve favorileri lezzetlerden oluşan Lucca menüsü keşfetmeye değer bir lezzet şöleni yaşatıyor… Menüde; paylaşımlıkların ve küçük tabakların ön planda olduğu görülüyor… Lucca bütün makarna ve ekmekleri kendi mutfağında yapıyor… Lucca’nın yeni sezon menüsünde, Lucca Bowls en favoriler arasında bulunuyor. Somon Bowl, Vegan Bowl, Susamlı Tavuk Bowl olmak üzere üç farklı lezzett sunuluyor. Enginar ezmesi ise klasikler arasında… Pembe Domates Carpaccio ile hazırlanan Burrata tabağı ise sezonun diğer iddialı lezzet olarak öne çıkıyor. Ahtapot Carpaccio ise yeni sezon lezzetlerini tamamlıyor.

Prev1 of 3Next

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *