SONBAHARIN PARLAYAN SAÇ STİLLERİ

By  |  0 Comments

Sonbaharda gerçek anlamda ‘parlayan’ saçların egemenliği söz konusu. Siz de bu trendy saç stilini uygulayarak ‘old school’ çekiciliğine sahip olabilirsiniz.

shinehair kopya

İnce telli saçlar için;

ince telli saçlar için

1. American Crew Morning Clay, 2. American Crew Morning Pomade, 3. American Crew Firm Hold Styling

İnce telli saçları, bu saç stiline sokmak en zoru. Ve bu saç stili için en önemlisi hazırlık işlemi. Bu ürünleri ile ince telli saçınıza ‘parlayan’ bir şekil verebilirsiniz.

Kalın telli saçlar için;

kalın saçlar

1. Bumble and Bumble Sumo Max, 2. Boxter of California Soft Water Pomade, 3. Fudge Hair Varnish, 4. Kevin Murphy Hair Resort Spray, 5. Pomade Wax Mr Natty, 6. Kevin Murpy Super Goo

Çoğu kalın saç sahipleri, saçlarını şekle sokmak için ağır ve yoğun ürünler tercih eder. Aslında doğru kurutma ve hazırlık işleminden sonra yukarıda gördüğünüz ürünleri uygulayarak saçınıza ‘old school’ görünümü verebilirsiniz.

Kısa saçlar için;

kısa saç

1. American Crew Pomade, 2. Kevin Murphy Super Goo

“Kısa saçlarıma neden herhangi bir ürün kullanarak şekil vermek isteyeyim?” dediğinizi duyar gibiyiz. Fakat bu ürünler ile saçınıza biraz ışıltı verip, canlılık kazandırabilirsiniz.

Kıvırcık ve uzun saçlar için;

kıvırcık saçlar

1. Lorael Professionel Mythic Oil Shampoo, 2. Lorael Professionel Mythic Oil Conditioner, 3. Lorael Professionel Mythic Oil Souffle Dor Shampoo, 4. Moroccanoil Treatment, 5. Moroccanoil Restorative Hair Mask

Doğal kıvırcık saça sahip olan erkekler, genel olarak saçlarını uzatmamayı seçer. Bu saç türüne şekil ve parlaklık vermek zordur. Fakat sizin için seçtiğimiz ürünler ile saçınıza biraz ışıltı vererek, karışıklığını azaltıp, fresh bir görünüm kazandırabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *