SPOR SALONUNDA İŞE YARAYACAK iOS UYGULAMALARI

By  |  0 Comments

Yazar: Behzat Muratoviç

1- iMuscle:

imuscle1

 

Ödülü olan ve arayüzü oldukça başarılı 3D görsellere dayanan iMuscle2, içinde fitness ve vücut geliştirme programları bulunduruyor. Ayrıca uygulama sizin yapacağınız hareketle hangi bölgenizdeki kas gurubunu çalıştıracağını da gösteriyor. Bu şekilde bölgesel  olarak daha verimli çalışabiliyorsunuz.

2- ABSworkout:

Abs Workout1

Hemen herkesin “baklava” diye tabir ettiği ve birçok insanın hayali olan ABS, kaslarını çıkarmak isteyenler bu uygulama sizin için ideal. Uygulama karın kaslarınızın farklı bölgelerini farklı hareket ve setlerle çalıştırmanıza olanak sağlar, tabii ki dieti unutmamak şartıyla.

3- Fitness Point:

fitnesspoint1

İyi bir vücut geliştirme ve egzersiz uygulaması olan Fitness Point, çeşitli çalışma programlarıyla istediğinizi elde etmenize yardımcı oluyor. Hareketin nasıl yapıldığı da uygulamada ayrıntılı bir şekilde gösteriliyor.

4- Two Hundred Situps:

Two Hundred Situps1

En bilindik egzersizlerden biri olan mekiği ele alan bu uygulama, size çeşitli şekillerde mekik çekme imkanı sağlıyor. Bir diğer güzel özelliği ise her set arasında ne kadar dinleneceğinizi belirliyor ve o süre bitince size uyarıp çalışmaya devam etmenizi sağlıyor.

5- Runtastic Pull Ups Trainer PRO:

Runtastic Pull Ups Trainer PRO1

Zor ama bilindiği gibi vücudun bir çok yerini çalıştıran barfiks hareketi doğru yapıldığında gerçekten de çok işe yarıyor. Pull Ups Trainer, barfiks hareketini doğru ve istenilen seviyede yapmanızı sağlar. Uygulamada bir de yarışma mevcut en çok barfiks çekenler listeleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *