SPOR SALONUNDA NASIL GİYİNİLMELİ?

By  |  0 Comments

Hayat boyu spor yapmış ya da henüz bunda yeni olabilirsiniz. Ama bu stil ipuçları, spor salonu için en iyileri. Garanti ederiz.

Kapşonlu sweatshirt

Champion

Champion

Bize eski kafalı diyebilirsiniz ama spor yapmak için teknolojik ceketlere ihtiyacınız yok. Eski usul güzel kapşonlu bir sweatshirt de işinizi görür. O, gerçek bir klasik ve modası asla geçmeyecek.

Stil sahibi bir tişört

Tracksmith

Tracksmith

Bu tişört, işlevselliğin ve geleneğin muhteşem bir birleşimi. Onu, teknolojik materyallerle kolayca kombinleyip, gym’den sonra brunch’da da giymek isteyebilirsiniz.

Fitness takip cihazı

FitBit

FitBit

Kalbinizi ölçmek, yaktığınız kalorileri takip etmek, birisi (bir şey) bunu sizin için yaptığında daha kolay. Ki bu da bazı akıllı insanların ilk başta FitBit’e yatırım yapmalarının başlıca sebeplerinden biri.

Çok amaçlı şortlar

54d950a02ecef_-_3-xl-3-70575940

Bazıları, ultra ince ağlı şortları tercih edebilir. Ama bizim için, dayanıklı naylon, çoklu cepler ve göze çarpmayan desenler yeterli.

Merino yünlü spor çorapları

Icebreaker

Icebreaker

Merino yünü aslında, oldukça mükemmel bir spor materyali. Ayaklarınızı rahat, yumuşak tutarken nemi emmesi de artı bir puan.

Teknik ayakkabılar

Air Jordan XX9

Air Jordan XX9

Şehir sokaklarının canına okusanız da spor yapmak için koşu ayakkabılarına ihtiyacınız yok. Hatta, özel yapım teknik bir basketbol ayakkabısı, daha hafif daha sofistike ve kilonuzu kontrol altına almak aynı zamanda da egzersizin canına okumak için daha destekleyici olacaktır.

Özel dikim eşofman-pantolonlar

Lululemon

Lululemon

Şu anda özel dikim eşofmanlar, spor salonlarında olduğu kadar podyumlar için de önemli. Hemen harekete geçin yoksa bu popüler parçalar, akşamdan sabaha hızlıca tükenebilirler!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *