STİL SAHİBİ BİR ERKEĞİN KULLANMASI GEREKEN 5 MOBİL UYGULAMA

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

İçinde bulunduğumuz dijital çağda, moda artık sadece giyim mağazalarından ulaşábileceğiniz birşey değil. Biz artık, stil ilhamına ve en son tasarımları satın almaya sadece bir tık uzaktayız.

Fakat, bu mobil moda dünyası biraz kafa karıştırıcı olabilir. Benzer app’ler yada gereksiz uygulamalar telefonunuzda, bilgisayarınızda veya tabletinizde fazladan yer kaplayabilir. Bu nedenle, kullanılmayı hakeden ve stiline düşkün bir erkeğin kullanması gereken mobil uygulamaları bir araya getirdik.

INSTAGRAM

instagram

 

Instagram, sadece öğle yemeğinizi yada köpeğinizin sevimli fotoğraflarını paylaşacağınız bir yer değil. Orası ayrıca her yaşta, her zevkte erkek için ilham veren moda ve stil fotoğraflarıyla dolu.

Sadece uygulamanın kuruluşundan beri fotoğraflarını ve kampanyalarını yürüten global markaları değil, yeni ve milyonlarca takipçiye sahip erkek giyim bloggerlarını ve sokak stili fotoğrafçılarını da Instagram’da bulmanız mümkün.

Bu uygulama iletişim saatlerinde sizi tamamen meşgul tutacak ve fotoğraf filtreleriyle muhteşem anları süslemenizi sağlayacak. Eğer nereden başlayacağınızdan tam olarak emin değilseniz, anahtar markaları ve stil sahibi centilmenleri takibe almanızda fayda var.

instagram2

Uygulamayı iTunes ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

ASOS

asos

 

Yüksek seviyede sokak stili markalarının kendi mobil uygulamaları varken, ASOS Birleşmiş Krallığın en popüler markalarını tek bir çatı altında bir araya getirdi.

Kolay kullanımı ve çeşitliliğinin yanı sıra, uygulama size son satın aldığınız yada ziyaret ettiğiniz ürünlerden yola çıkarak kişisel öneriler sunuyor. Üstelik, online alışveriş deneyiminizi daha kolay bir hale getiriyor.

asos2

NINE

nine

 

Nine’ı görsel bir alışveriş listesi olarak düşünebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerin ekran görüntülerin alıp kaydedebilir ve daha sonra onları hatırlatıcı kısmından seçebilirsiniz. Üstelik sezonda onları saklayıp indirime girdiklerinde satın alabilme gibi bir imkanınız da var.

Uygulama, seçtiğiniz ürünün ne zaman, nerede olacağına dair de size bilgi veriyor. Yani siz onları size uygun olan bir zaman ve yerde tekrardan seçebilir ve satın alabilirsiniz.

nine2

iTunes’dan ufak bir ücret karşılığı indirebilirsiniz.

How To Tie a Tie

howtotieatie

Uygulamanın başlığı aslında kendi kendini açıklayan nitelikte. Tüm dünyadan erkeklere, kravat sanatını anlatıyor ve kravat renkleri, desenleri hakkında onları eğitiyor.

howtotieatie2

iTunes’dan ücretsiz olarak indirebilir, özel tutorial’lara ise ufak bir ücret karşılığı sahip olabilirsiniz.

MR PORTER

mrporter

Lüks modayı kaçırmamak için, Mr Porter uygulamasını telefonunuza indirdiğinizden emin olun. Sadece yüzlerce ünlü ve lüks markayı bir araya getirdiğinden dolayı değil, ayrıca özel dikim parçalarına ve online yayın mecrası The Journal’a da kolayca ulaşabilmek ve yakında takip etmek için bu uygulama, stil sahibi bir erkeğin olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

mrporter2

iTunes ve Google Play’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *