STYLE PROFILE: JOHNNY DEPP

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

Johnny Depp’i stil sahibi biri olarak düşünmeyebilirsiniz.  Hatta böyle muhteşem saçlara ve elmacık kemiklere sahip bir insanın neden kendini pılı pırtıyla sarmaladığını, fötr şapkalarla gizlediğini merak edebilirsiniz. Tüm dünya gibi. 80’li ve 90’lı yıllara geri dönün. Johnny Depp klasik stili iyi biliyordu. Levi’s ve bomber ceketler giyiyor, aynı zamanda sadece 2 kolye takıyordu. Tıpkı takım elbise gibi gözüken takım elbiseler giyiyordu.

Peki şuan ne oldu? Dünyanın geri kalanının aksine, Johnny’nin kendine has ilginç ve her zaman şaşırtan stilini sevenlerdeniz. Onun stilinde ilginç, sürekli şaşırtan ve stilini ‘Johnny’ yapan bir şeylerin olduğunu inkar etmek biraz imkansız.

Saçlar

hair

Johnny havasına sahip olmanın 1. kuralı saçları olabildiğince dağınık tutmak. Formal davetlerde saçını kibarca tarayan ve toplayan ünlü aktör, o saç modelini de nasıl dağınık göstereceğini iyi biliyor.

Gözlükler

eyewear

Geleneksellerden, mor gölgeli kemik gözlüklere, gümüş çerçeveli pilot gözlüğüne kadar, Johnny Depp’in gözlük paleti bir hayli geniş.

Şapkalar

johnny-depp-hat-706-horz

Gözlükler için geçerli kurallar, şapkalar için de geçerli. Berelerden kovboy şapkalarına kadar hepsi, ‘Johnny’ stilininin olmazsa olmazlarından.

Jeanler

jeans

Yırtık jean’ler? Evet. Bol jeanler? Evet. Salaş? Kesinlikle!

Ayakkabı

shoes1

Deriler, 10 yıl öncesine ait botlar. Eski görünümlü, gerekirse gerçekten eski ve bold sliuetli olması; salaş ve kendine has çekiciliğe sahip Johnny Depp stilinin olmazsa olmazlarından.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *