STYLE PROFILE: LEONARDO DICAPRIO

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

Titanic ile Hollywood dünyasında kendine sağlam bir yer edinen Leonardo DiCaprio, yıllar geçse de o sarışın, mavi gözlü güzel çocuk ünvanını koruyor. Onu pek çok filmde, pek çok karakterde ve pek çok stilde gördük. Maalesef ki bu gişe rekorları kıran filmler ve onca adaylık ona Oscar’ı getirmemiş olsa da, Leo bu sene şeytanın bacağını kıracak gibi gözüküyor.

12 dalda Oscar adayı olan The Revenant filmiyle 2016’yı kendi muhteşem yılı yapmaya kararlı olan Leonardo DiCaprio’nun stil fotoğraflarında tur atıyor ve ardından da ünlü aktörün stil profilini ortaya çıkarıyoruz!

IMG_9239

Sokak stilinde rahatlığı daimi destekçilerinden biri olan Leonardo DiCaprio, bermuda şortları, bol sweatshirtleri ve denimleri sıkça tercih ediyor. Ünlü aktörün vazgeçilmez aksesuarları arasında şapkalar ve gözlükler var. Sırt çantaları, sandalet ve sneaker’lar da daimi tamamlayıcılarından.

IMG_9250

Kırmızı halı ışıltısı denince akla ilk gelen isimlerden biri olan DiCaprio, yıllar boyunca çok fazla kırmızı halı deneyimi yaşadı. Bu yıllarda değişmeyen tek şey ise takım elbise stili. Ünlü aktör aynı renk paletinden gitmekte kararlı. Siyah yada navy takım elbise ve smokinler tercih eden aktörün en çok tercih ettiği tasarımcılar arasında ise Giorgio Armani var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *