STYLE PROFILE: LIAM HEMSWORTH

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

Gerek Miley Cyrus ile ilişkisinden olsun gerekse başarılı oyunculuğundan, Liam Hemsworth, en çok konuşulan isimlerden biri. Her ne kadar ismini sürekli duysak da aslında o başarılı bir oyuncu olmaktan başka hiçbir şey yapmıyor. Ne bir skandal ne bir dedikodu, işiyle gündemde. Bir dönemler özel hayatıyla konuşulması da kız tarafından kaynaklı. İmrendiren yakışıklılığa ve derin mavi gözlere sahip genç aktör, Açlık Oyunları serisinin son filmiyle yeniden radarımızda.

Smart casual stilin başarılı taşıyıcılarından olan ünlü aktörün stil fotoğraflarında kısa bir tur atıyor, ardından da stil profilini ortaya çıkarıyoruz!

IMG_4818

Sokak stilinde smart casual dokular ön planda. Ne çok salaş ne çok derli toplu, tam ayarında. Chino pantolonlar, denimler, deri ceketler, gözlük ve bereler sıkça kullandığı parçalardan.

IMG_4826

Kırmızı halıya gelince ise jilet gibi bir stile bürünen Hemsworth, Hollywood’un altın çocuklarından. En etkili aksesuarı gülümsemi olan başarılı aktör, takım elbise stilinde klasik hatlardan ama bold renklerden yana. Siyah, navy gibi tonların yanı sıra, çizgilerle de başarılı bir deneyimi var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *