STYLE PROFILE: MATTHEW MCCONAUGHEY

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

Son dönemlerin en çok duyduğumuz isimlerinden biri Matthew McConaughey. 2014 yılında oldukça başarılı işlere imza atan ünlü aktör, Oscar ödülünü de kazanarak bu yılı tamamen kendisinin yaptı.

Casual stilin daimi taşıyıcılarından olan McConaughey’nin stil fotoğraflarında kısa bir tur atıyor, ardından da stil profilini ortaya çıkarıyoruz!

IMG_9773

Matthew McConaughey’nin sokak stilinin yapı taşlarını casual parçalar oluşturuyor: tişört, jean, keten pantolon, kazak. Ünlü aktör, zaman zaman deri ceketler ile sert dokunuşlar katmayı seviyor, kimi zaman da kruvaze ceketler ve tüvit kabanlar ile klasik görünüme bürünmeyi tercih ediyor. Kullandığı aksesuarlar arasında ise, şapkalar ve gözlükler yer alıyor.

IMG_9774

Kırmızı halı stilinde çeşitlilikten yana olan Oscarlı aktör, geometrik desenlere, altın ışıltılara, smokinlere, siyah, gri ve canlı renklerdeki takımlara yer veriyor. Tasarımcı seçiminde ise çeşitliliğin aksine tek birine bağlı olmayı tercih eden McConaughey’nin kırmızı halı görünümlerinin hemen hemen hepsi Dolce & Gabbana’a imzası taşıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *