STYLE PROFILE: ROBERT PATTINSON

By  |  0 Comments

Yazı: Merve Yazkan

Robert Pattinson, dişlerini parlatan Hollywood’un ergen vampiri Edward rolüyle dikkatimizi çekti. Daha sonraları ise milyonlarını kalbini çalarken, Daniel Radcliffein ayak izlerini takip etti ve sonrasında kendini, liderlik ruhuna sahip yeni dalga İngiliz erkeklerinden biri olmaya yöneltti. De Maupassant’ın Bel Ami’si, Allen Coulter’ın Remember Me’si ve David Cronenberg’s Cosmopolis’iyle başarılı rollerde yer alan genç aktör, şimdilerde ise ünlü isimlerin karşısında Harmony Korine’in yeni nesil ateşli suç filmi The Trap ile yer alarak, başarılarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

Robert-Pattinson-layers Robert-Pattinson-glasses

Kamera karşısında olmadığında, Pattinson, 20’lerdeki erkekler için, tek bir altına kurala bağlı kalmanın en iyi örneklerinden biri: trendleri deneyimlemekten korkmayın. Onun kişisel favorisi, spor giyim için güncel hayranlığı üzerine oldukça sert gitmek. Bunun anlamı ünlü aktöre, her an New York sokaklarında ya da havaalanında beyzbol şapkaları takarken ya da bir çift tenis ayakkabısıyla koştururken rastlayabilecek olmanız.

Robert-Pattinson-coloured

Fakat, Pattinson, özel dikim bir takım elbisenin gücünün de farkında. Kırmızı halı stilinde genellikle dar kesim ve kendi uzun vücuduna yakışan takım elbiseleri tercih etmekte. Onu, sık sık bold yada neon renklerde bir takım elbisenin içinde görmemiz mümkün. Şarap ve zeytin rengi tonları ise, genç aktörün vazgeçilmezlerinden. Mesaj oldukça net: her erkek bronz bir tene sahip olabilir ama doğal soluk tenler, ısıyı biraz arttırmaya ne dersiniz?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *