TAKİP EDİLECEK 5 MÜZE!

By  |  0 Comments

Yeni açılan çoğu alışveriş merkezi lüks içerisinde lüks, rahat bir alışveriş mekanı sunmaya çalışıyor. Bakalım nereye kadar? 

Editör: Huo RF

Tamam gereksiz değil bu mekanlar, gidelim. Ama bir, iki , üç? Bu hayat gailesi içerisinde kaybolmuşken yapmamız gereken en önemli şey, olabildiğince çok müze gezmek ve müzede zaman geçirmek. Zaman içerisinde bir çok sanat kurumu ve müzeler bize farklı alternatifler sunuyor. Kendi iç sergilerini yenileyip keşfetmemiz için güncel sanat eserleriyle buluşmamıza olanak sağlıyor. Özellikle güncelin peşindeyseniz olup biteni, sorunsalların estetik bir şekilde sunuluşunu izleme fırsatı yakalıyorsunuz.

Aynı zamanda müzeler galerilerden farklı olarak gerçekleştirdikleri özel programlarla hem sanatı, hem sanatçıyı sanat severlerle yanyana getiriyor.  Ek olarak kendi içlerinde ve birbirlerinden destek alarak geliştirdikleri eğitim programları ile sanatın özünü yakalamanız her zamankinden daha kolay. Bu doğrultuda hem eğitim programları hem de devamlı / süreli sergileriyle gündemi meşgul eden ve takipte olmamız gereken 5 uluslararası müzeyi seçtim. Sadece takipte olmanın bile yaşamınıza ne kadar çok şey kattığını farkedeceksiniz.

guggenheim

http://www.guggenheim.org/

 

moma

http://www.moma.org/

 

moma ps1http://momaps1.org/

new museum

http://www.newmuseum.org/

tate

http://www.tate.org.uk/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *