TARİHİ DOKUSUYLA CORINNE BUTİK HOTEL

By  |  0 Comments

Tarihin dokusundan esinlenerek dekore edilen, her alanı misafirlerine geçmişten bir kesit sunan CORINNE BUTİK HOTEL, huzura dönüştürebileceğiniz bir konaklama ve alternatifsiz hizmet anlayışına davet ediyor.

Adını Cumhuriyet döneminde Çukurcuma’ da yaşayıp milli mücadeleye destek veren, ünlü ve saygın bir piyano sanatçısı olan Madam Corinne’ den alan Corinne Butik Hotel tarihe dokunmak isteyenlere ayrıcalıklı bir imkan sunuyor. 100 yıl önce ulusal mimarlık tarihinin öncülerinden Mimar Kemaleddin’ in usta ellerinden çıkan binanın, her ayrıntısı titizlikle restore edildi. Bir asırlık tarihine uygun olarak hizmet vermeye başlayan Corinne Butik Hotel, zarafet ve minimalizmin buluştuğu her biri özel olarak dekore edilmiş odalarında sunduğu geleneksel dokunuşları, cesurca bir araya getiriyor.

OO5B3256

İstanbul’da sınırlı sayıda otelin sahip olduğu “gerçek butik otel” sertifikasına sahip Corinne Butik Hotel ’in restoran ve kafe’ si de üstün hizmet anlayışına sahip. Açıldığından bu yana, seyahat severlerin İstanbul’da ki önemli adreslerinden biri olan Corinne Butik Hotel, bir sene gibi kısa bir sürede, ‘trivago.com’ sitesinin puanlaması doğrultusunda “ En İyi Oteller” kategorisinde ödüle layık görülmüştür. Restoran’ın bir bölümünü özel bir “living room” konseptine dönüştüren otel, özel toplantılara, buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Dekorasyonda cesur davranarak misafirlerini mistik bir hikayeye sürüklüyor, 100 küsür yıllık mobilyaları farklı tasarım anlayışıyla bütünleştiriyor. Aynı zamanda otelin bir kısmını sanat galerisine dönüştürerek sanata ve genç yeteneklere destek vermeyi planlayan otel bünyesinde önemli isimlerin eserlerine de tanıklık edeceksiniz…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *