TATİLDEN ÖNCE SON MÜDAHALE!

By  |  0 Comments

UZUN bayram tatilinden önce hızlandırılmış bir toparlama ve selülit müdahalesi arıyorsanız aşağıdaki ürünler tam size göre. Elancyl’in elastikiyetini kaybetmiş bölgeler için sunduğu sıkılaştırıcı krem ve yağ depolanmasını engelleyen selülit kremini eczanelerde bulabilirsiniz. 

Elancyl Cellu Slim

Cellu Slim_

Yenilenen formülü ile Elancyl Cellu Slim en inatçı selülitlere karşı bile etkili! Yağ yakımının hızlanmasına ve yağ depolanmasının engellenmesine destek olan Elanceyl aynı zamanda selülit tekrarının önlenmesine de yardımcı! 

Elancyl Cellu Slim, her gün kalça, baldır ve basen bölgesine saat yönünde dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır. 7 günde kanıtlanmış etki, 14 günde gözle görülür sonuçlar, 1 ay kullanım sonucu kalıcı sonuçlar. Detaylı bilgi için tık tık 

 

Elancyl Créme Fermeté Corps ClarinsVücut Sıkılaştırıcı Krem, çoklu etkisiyle dış etkenlerin neden olduğu sıkılık kaybıyla savaşıyor; cildinizi yumuşatmaya, elastikiyetini arttırmaya ve toparlamaya yardımcı oluyor. Hafifi ışıltılı yapısıyla ise özellikle bronz tende mükemmel bir görünüm sunuyor.

İçeriğindeki Sarmaşık Ektresi ile elastin sentezine, C vitamini ile ise kolajen sentezine yardımcı olarak kısa sürede daha iyi bir silüete sahip olmanızı destekliyor.En az 1 hafta boyunca temiz ve kuru cilde dairesel hareketlerle sabahları ve akşamları masaj yaparak uygulanan Elancly Créme Fermeté Corps ile kısa sürede hayalinizdeki pırıltılı ve sıkı vücuda kavuşabilirsiniz. Basen, kollar, göbek ve bacak gibi sıkılaşması gereken bölgelerde kullanımı tavsiye edilir. Detaylı bilgi için tık tık 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *