TEKTEKÇİ NEREYE BİZ ORAYA

By  |  0 Comments

Tektekci Kulaklik Uygulama (1)

TEKTEKÇİ yine yapacağını yaptı, silent disco ile eğlencede çığır açtı! Türkiye’nin ilk ve tek gerçek shot barı Tektekçi, Alaçatı’da eğlenceyi sabaha kadar son ses müzikle devam ettiriyor. Tektekçi ve Sennheiser işbirliği, Alaçatı’da Sağır Sultan’ı bile eğlendiriyor!

Tektekci Kulaklik Uygulama (3)

Tektekçi’nin Türkiye’de bir ilke imza atarak müzik kısıldıktan sonra devreye soktuğu kablosuz kulaklıklarla müzik servisi sayesinde Tektekçi Alaçatı’da gecenin her saatinde, sabahın ilk ışıklarına kadar, yüksek kalitede, yüksek sesle müzik keyfi shot eğlencesiyle buluşuyor. Tektekçi, tüm Alaçatı’da müziğin kısıldığı saatlerde eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyor. Misafirlerine Tektekçi Alaçatı’da Sennheiser marka kablosuz kulaklıkları dağıtıyor ve eğlence son ses müzikle devam ediyor. Türkiye’de ilk ve tek olan bu yeni uygulama şimdiden büyük ilgi görüyor.

Tektekci_Kulaklik Parti (3)

Tektekçi’nin shot kültürüyle tanışıp uzun kokteyl bardaklarına veda eden eğlence severler, bu kez “silent disco” konseptini benimseyen Tektekçi Alaçatı’da kulaklarında kulaklıklarla hep bir ağızdan şarkılara eşlik edip sabaha kadar dans ediyor. Tektekçi, birbirinden lezzetli kokteyl shot’ları ve herkesi şaşırtan ilginç sunumlarından sonra bu yaz festivallerin olmazsa olmazlarından silent disco’yu bara getiriyor. Kablosuz kulaklıkları ve sabaha kadar kaliteli müziğiyle Tektekçi, yine Alaçatı’nın en eğlenceli barı olmaya ve yaz gecelerini shot’larıyla renklendirmeye devam ediyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *