TONI&GUY’DAN STİL SAHİBİ YAZ CENTİLMENLERİNE ÖZEL

By  |  0 Comments

Bu sezon erkek modasındaki stil anahtarı grafik desenler, bomber ceketler, safari şortlar ve sneakerlardan oluşuyor. Şehirli erkeğin stili geometrik desenler ve tropikal tasarımlar ile hareketlenerek, saçlardaki mat ve maskülen etki ile tamamlanıyor. Modern yaz centilmenlerinin şıklığı, kıyafetlerdeki rahat görünüm ve saçlardaki güçlü stilin mükemmel sentezi ile gerçekleşiyor.

ÖNCE DERİNLEMESİNE TEMİZLİK!

IMG_2547

Saçlarıyla tarzlarını yansıtmak isteyen erkeklerin karşılaştıkları en büyük engellerden biri olan yağlanma sorununa TONI&GUY Men Koleksiyonu ile çözüm bulmak artık çok kolay!

Erkeklere özel olarak geliştirilmiş TONI&GUY Deep Clean Shampoo – Yoğun Arındırıcı Şampuan, saçına ve tarzına önem veren erkeklerin tercihi oluyor.

TONI&GUY Deep Clean Shampoo – Yoğun Arındırıcı Şampuan, yoğun arındırma özelliği ile saçınızı şekillendirme ürünlerinin kalıntılarından arındırıp ve yağlanmayı ortadan kaldırarak saçınızı temizliyor.

Islak saça uygulayın. Köpürene kadar nazikçe saç derinize masaj yapın ve sonra iyice durulayın. Saçlarınızın hafiflediğini hissedin!

TONI&GUY Styling Clay – Şekillendirici Wax – Sert Tutuşlu Mat Etki

IMG_2548

Sıkı tutuşu ile saç hatlarını keskinleştirirken, saça mat bir görünüm veriyor. İçeriğindeki wax ve özel şekillendiricilerin bileşimiyle saçın kolayca şekil almasını sağlıyor. Men Clay’i avuç içlerinizde ovuşturarak ısıttıktan sonra kuru saçınızın diplerinden uçlarına kadar uygulayın ve elleriniz ile şekil verin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *