TÜRKİYE #EFSANEKARE ‘SİNİ ARIYOR

By  |  0 Comments

PICT_20131105_175300 (Kopyala)

DİJİTAL dünyanın fenomen isimleri, teknoloji dünyasının #sonefsane’si Sony Xperia Z1 ile dijital dünyanın en kapsamlı fotoğraf yarışması için bir araya geldi. 

Sosyal medya kullanıcıları; olmak istedikleri insanı, karakteri, kahramanı ve hayal dünyalarını çektikleri fotoğraflar ile anlatacaklar. Yıllardır devam eden rüyalar, sanal dünyada fotoğraflanacak ve gerçeğe dönüşmeleri için #efsanekare etiketi ile paylaşılacak.

Siz de hayal ettiğiniz kimliği, kişiliği, gücü fotoğraflayarak Twitter ya da Instagram hesabınızdan 30 Kasım 2013 tarihine kadar #efsanekare hashtag’i ile paylaşın, Sony‘nin en iyisi Xperia Z1’in de içinde olduğu muhteşem armağanların sahibi olma şansını yakalayın! #sonefsane siz olun!

PICT_20131105_164909 (Kopyala)

TWITTER FENOMENLERİ SONY XPERIA Z1’LE HAYALLERİNE KAVUŞTU!
Twitter fenomenleri Herbkubilenadam, Mesutbahtiyar, Talkingmia, Evrimguvenc, Fayntenks, RayMalifalitiko ve Alperseri; 20.7 MegaPikselli kameraya sahip Sony XperiaTM Z1 ile fotoğraflandı. Fotoğraf çekiminin fikri, dijital dünyanın efsanelerinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve #efsanekare‘ler ortaya çıkarmaktı. Twitter fenomenlerinin birbirinden farklı karakterlere büründükleri çekimlerde, kimi zamanda yolculuk yapıp Einstein ile bir araya gelirken, kimi uzaydan atlayan Felix’e rakip oldu. Twitter’da tanışıp evlenen Mesut Bahtiyar ve Talking Mia ise su altında yapılan bir düğünün gelin ve damadı oldular.

SONY_Mehmet_Turgut (1)

768x1024

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *