YAZIN EN YENİ VE EN İYİ PARFÜMLERİ NELER?

By  |  0 Comments

Yaz parfümleri_cover

Editör : Uğur Kıral 

Tom Ford Neroli Portofino Eau Fraiche Body Splash

tom-ford-neroli-eau-fraiche

Şimdiden kült parfümler arasında girmiş olan Neroli Portofino, içindeki Sicilya limonu, Lavanta ve  kehribar özleri ile, hem gece hem gündüz hem de iş yaşamında sizi ve çevrenizi boğmadan fresh kokmanın kolay yolunu sunuyor. Eau de Toilette parfümlere göre çok daha hafif olan Eau Fraiche Body Splash bu koku yaz “Adam”larının vazgeçilmezi olabilecek nitelikte.

Davidoff Cool Water Pure Pacific

davidoff-pacific-fragrance

Davidoff’un en çok satan ürünlerinden biri olmuş olan olan Davidoff Cool Water Pure Pacific, Limon, Mandaline ve Greyfurt özleri ile deniz ferahlığını teninize taşırken, aynı zaman da şehirli erkeğin imajını kusursuz tamamlıyor.

Jean Paul Gaultier Le Male Stimulating Summer Fragrance

jean-paul-summer-le-male

İşte stil sahibi erkeklerin sadece şişesi için bile sahip olmak isteyeceği bir parfüm. İçeriğinde ki var yok arası mentol’ün sizi ne kadar ferahlatacağını tahmin etmek çok zor olmasa gerek.

Comme des Garcons Cologne Series 4 Citrico

comme-des-garcons-citrico

Ilık bir akşamüstü partisine mi davetlisin? O halde seçmen gereken parfüm kolonya ferahlığı ile Comme des Garcons Cologne Series 4 Citrico. Kolonya olmasına rağmen kokusunun kalıcığına ise dikkat çekmek lazım.

Burberry Brit Summer Edition For Men

burberry_brit_summer

Yaz kokularına hayran ama bir o kadar da turunçgiller kokularından hoşlanmayan biri iseniz eğer, yapmanız gereken tek şey Burberry Brit Summer Edition For Men‘in kremsi vanilya ve yaban gülü aromasına yoğunlaşmak.

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rouge

lacoste-rouge-fragrance

Lacoste’un en son ürünü olan Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rouge’ un içindeki meyve, mango, karabiber gibi derin aromalar yaz aylarında hafif parfümlerin içinde sizi daha enerjik hissetirecek. Gece dışarı çıkmak için muhteşem bir seçim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *