YENİ NESİL TİYATRO: NO NAME

By  |  0 Comments

Ünlü olmak için aynı hayalin peşinden koşan, birbirinden çok farklı üç karakterin ilgi çekici mücadelesini konu alan, video görüntüleriyle dikkat çeken yeni nesil tiyatro oyunu No Name, her Salı BKM Mutfak Sahnesi’nde izleyiciyle buluşuyor.

Reklam ve oyunculuk sektöründe yaşananları esprili bir dille gözler önüne seren, video görüntüleriyle dikkat çeken, popüler kültüre can alıcı göndermeler yapan No Name, BKM Mutfak’ta her hafta seyirciyle buluşuyor.

noname_bkm_7

BKM’nin ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ ekibinden sonra yetiştirdiği genç oyuncuların bir araya gelişiyle sahneye konulan; yönetmen, yazar, oyuncu Aksel Bonfil’in yazıp yönettiği, Begüm Ertuğrul, İlkyaz Kocatepe ve Derya Beşerler’in oynadığı No Name, video ile tiyatroyu birleştirerek seyirciye yeni nesil farklı bir anlatım dili ve tekniği sunuyor.

Oyun şeytanın bacağını kıramamış üç genç kızın, tanınmış bir şarkıcının reklam kampanyasında rol alabilmek için giriştikleri mücadeleyi esprili bir dille anlatıyor. Bekleme odasında geçen oyun, deneme çekimi videolarıyla renklenen  No name oyununda ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç da konuk oyuncu olarak reklam videosunda yer alıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *