H.E by MANGO’NUN YENİ YÜZÜ KİM OLDU?

By  |  0 Comments

He bY MANGO

H.E. by MANGO markasının yeni yüzü olarak uluslararası model Andrés Velencoso’yu seçti.Fotoğraf çekimlerini dünyaca ünlü fotoğrafçı Marianno Vivanco gerçekleşti.Model, kendisinden önce markanın yüzü olan Gerard Piqué’den görevi devralacak ve Bahar/Yaz 2013 sezonu için markanın yeni elçisi olacak.

H.E by Mango presenta en Madrid al modelo Andres velencoso como nueva cara de la marca

Andres, Louis Vuitton reklam kampanyasında Jennifer López ile birlikte 2003 yılında yer aldığından beri, Fin isimli sinema filmiyle birlikte yakın zamanda görücüye çıkacak olan İspanyol top model, çalışmalarının hızını kesmedi ve tüm dünyada çok ünlü fotoğrafçılar için pozlar verdi. Bu sezon, erkek giyim markası bir kez daha billboardların kullanıldığı bir reklam stratejisi uygulamaya karar vermiştir. Reklam kampanyası, İspanya, Fransa, Almanya, İsviçre ve Türkiye dahil olmak üzere Şubat ayının sonlarına doğru lanse edilecek.

H.E. by MANGO, 2008 yılında erkeklere çağdaş ve modern erkek modası çeşitliliği sunmak için kurulmuştur. Tarzı, klasik giyimi modanın gerekli müdahaleleri ile güncelleştirme ve trendleri basit, gündelik ve kentsel tarza uyumlu hale getirme temellerine oturtulmuştur. Markanın, aralarında İspanya, Almanya, Fransa ve Rusyanın da olduğu 27 ülkede 96 mağazası bulunuyor ve 2013 yılında 30 yeni mağazanın açılması planlanıyor. Backstage Video : 

HE-BY-MANGO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *