YILBAŞI GECESİNE HAZIR MISINIZ BAYLAR?

By  |  0 Comments

ny

Yılbaşı gecesine hazır mısınız baylar?

Editör: Alexander Kokoskeriya

Bir yılın daha sonuna gelmeye iyice yaklaştığımız şu zamanlarda yeni yıla girmenin heyecanındansa bitmekte olan yılın hesap-kitap işlerini ortaya döküyoruz. Sene boyunca başlanamayan rejimler, yazılınamayan spor salonları ve bırakılamayan sigara hanemizin eksi taraflarına yazılırken bir de yeni derdimiz oluşuyor; Yılbaşı gecesi nerede eğlenilecek? Arkadaşlarla uzun toplantılar yapıldıktan sonra karar verilir ve yılın son telaşı gecede ne giyileceğine karar vermek üzere kara kara düşünülür. Ben bu yazıyıyla yılın son kıyağını yapmaya karar verdim çünkü nerede yeni yıla girmeye karar verirseniz verin, stil yanınızda olacak. Sizin için 4 farklı yılbaşı stilleri hakkında bilgi vermek istiyorum. Stil ve modayı doğru ve profestonel mecralar, kişilerden takip ettiğiniz sürece başta gardrob ve tabiki görünümüzün sırtı asla yere gelmez.  Yeni yılınızı şimdiden en içten dileklerim ile kutlarım!

Dağ evi stili

Yeni yıla şehir karmaşısından uzaklaşıp dağ evlerinde şömine, şarap ve arkadaş sohbeti eşliğinde girmek isteyenler için haftasonu casual stil en ideal seçim olacak. Ev içinde rahat olmanız için mutlaka kadife ceketler, kanvas pantolonlar, oduncu kare gömlekler,  kalın örgülü kazaklar, kalın deri kemerler, deri ve suet botlar tercih ediniz. Dışaruya kar oynamaya çıktığınızda mutlaka yanınzda kalın kas tüylü mont, yelek veya kaşmir bir palto ile stilinizi zenginleştiriniz.

dağ

Jean Levi’s Vintage 400 TL, kazak Beauty and Youth 350 TL, palto Edifice 1200 TL, bot Fracap 389 TL

Ev partisi stili

Yeni yıla şehir içi gürültü ve kaostan kaçmak isteyenler için en ideal tabiki ev parti gezmeleri. İster en yakın arkadaşlarınzla ister hiç tanımadığınız insanlarla aynı ev partisinde bulunurken mutlaka stilinize dikkat ediniz.  Ev partilerinde rahat ve dinamik olmanız için mutlaka spor casual renkli gömlekler, jeanler, kanvas pantolonlar, bisiklet yaka basic tişörtler, yılbaşı temalı baskılı tişörtler ve casual spor ayakkabılar gibi parçaları seçiniz.

bar

Jean A.P.C 489 TL, gömlek Brooks Brothers 259 TL, ceket Gant Rugger 1690 TL, kazak J. Crew 349 TL, ayakkabı Converse 179 TL

Otel ya da balo salonu stili

Yeni yıla şık ve klas bir şekilde girmek isteyenler için tabiki otel veya balo salonların partileri vazgeçilmez. Bu tür katılacağınız şık davetlerde jilet olmanız gerekir. Kadife şık ceketler veya smokinler, şık takım elbiseler, basic italyan veya ata yaka gömlekler, küçük papyon ve ince kravatlar, renkli mendiller, şık makosenler, ince kemerler, kaşmir palot ve trençkotlar gibi klas parçalar sizi gecenin starı yapabilir.

şık

Smokin Saint Laurent 4790 TL, gömlek Gieves and Hawkes 389 TL, papyon Burberry, 389 TL, kuşak Tween, 279 TL, kol düğmesi Lanvin 589 TL, ayakkabı Lanvin 1990 TL

 Gece kulübü veya bar stili

Yılbaşında evde oturmak istemeyen ve kalabalık gece klübü ve barları tercih eden erkekler için yılbaşı gecesi hızlı, dinamik ve stil dolu geçmesi gerek. Bu tür eğlenceyi seçen erkeklerden bazıları spor bazıları ise şık olmayı tercih edebilir. Spor ve rahat olmak isteyenler için jeanler, gabardin pantolonlar, dar kuplu desenli gömlekler, basic boğazlı ince kazaklar, bilekte spor ayakkabılar, kas tüylü yelekler ve deri montlar gibi parçaları bir araya getirerek istedikleri komfortta bir görünüm elde edebilir. Şık ve sofistike olmak isteyenler için chino veya kadife pantolonlar, blazer ceketler, dar kuplu duz veya desenli gömlekler, polo yaka tişörtler, oxford ayakkabılar gibi parçaları seçebilir.

casual

Ceket He by Mango 389 TL, jean Saint Laurent 559 TL, kazak Banana Republic 359 TL, ayakkabı Saint Laurent 679 TL

 

 

 

 

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *