EVE NE İSTER?

By  |  0 Comments

9ba7ad3222283fa170642b5aeb03389c

ADAM, EVE’siz olmaz… Adam in Town okuyucuları için verilen tüm bakım, parfüm, spor ve restoran önerilerinin yanında EVE’i de düşünmek lazım… EVE’in yeni bölümü “Eve Ne İster” Adam in Town’da… 

Editör: Ayşegül Şener

KIEHL’S

1851 yılında özgün bir eczane olarak New York East Village’da kurulan Kiehl’s’in en eski ve sevilen ürünlerinden biri olan tonik “Calendula Herbal Extract Alcohol-Free Toner”  kadife çiçeği yapraklarının tek tek elle toplanarak üretilmesiyle elde ediliyor. Kiehl’s markası ayrıca satış personellerinin ürün bilgisi ve satış konusundaki ikna kabiliyeti konusunda da oldukça ünlü.

Calendula-Herbal-Extract-Alcohol-Free-Toner

 

Kiehl’s’in bir diğer mucize ürünü ise Midnight Recovery Serum. Doğal yollardan elde edilmiş, etkili ve paraben içermeyen bu bitkisel konsantre, cildin sabah daha genç görünmesini sağlamak için tüm gece boyunca cilt bariyerini yenilemek, onarmak ve tazelemek için çalışıyor. Firma kesinlikle hayvanlar üzerinde test yapmıyor sadece koyun yününde bulunan lanolin adlı bir maddeyi bazı ürünlerinde kullanıyorlarmış. Bu da hayvana zarar vermeden sağlanabildiği için hayvan haklarının ihlal edilmemesi konusunda oldukça katı olduklarını gösteriyor. Kiehl’s ürünleri Bagdat Caddesi, Buyaka AVM ve City’s Nişantaşı’nda bulunuyor.

Kiehls-Midnight-Recovery-Concent

DB BERDAN Plaj Koleksiyonu

photo (4)
Deniz Berdan ve Londra’da okuyan yetenekli kızı Begüm Berdan‘ın Londra Moda Haftası’nda sergilenen koleksiyonu 20. yüzyılın Altın Çağı’ndan ilham alan genç ve farklı tasarımlara sahip. Koleksiyonda yere kadar uzanan dantel elbiseler ve mini dekolteli kısa elbiseler digital baskılarla harmanlanmış. Pastel tonlardan oluşan renk skalasıyla modern Marie Antoinette’lere hitap eden bu koleksiyonunda favori parçam ise Edward mayo ve bikiniler.

Naughty Boy – La La La ft. Sam Smith

dog-1

Son günlerde olan biten olaylardan biraz olsun uzaklaşmak, etrafınızdaki tüm negatifliklerden sıyrılmak için güzel bir yöntem… Kulaklarınızı kapatın ve kendi müziğinizi yapın. Naughty Boy‘un klibinde Oz Büyücüsü‘ne göndermeler yapması ise ayrıca yüzümüzü güldürüyor.

Fashion By Pride – Gipsy Box Çanta 

Fashion-By-Pride

Ankaralı tasarımcı Elif Uysal‘ın elbiseleri ve özel tasarlanan el yapımı yakaları dışında ikonik box çantalarının şekli ve desenleri kadar içinin genişliği de yazın hayatınızı kurtaracak… Box çantaları tasarımcının Ankara Arjantin Caddesi’nde bulunan showroomunun yanı sıra İstanbul’da Bilstore mağazalarında bulabilirsiniz.

Nivea Visage T Bölgesi Temizleyici Bantlar

nivea

Yüzünüzü yıkadıktan sonra bandı uygulayacağınız bölgeyi hafifçe ıslatın. Bant kuru cilde yapışmıyor.  Bandın dokulu tarafını burna yapıştırın. Cilde iyi temas etmesini sağlamak için düzgünce bastırın ve bantları en fazla 10-15 dakika kurumaya bırakın.
Bant çıkarılmaya hazır hale geldiğinde sertleşmeye başlayacak, sonrasında yavaşça çıkartın. Bantın burnunuza gelen tarafına bakmayı ve şaşırmayı ihmal etmeyin.

Swarowski Cuff

SAMSUNG CSC

 Swarovski ‘Secret Treasures’ 2013/2014 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Swarovski, 2013/2014 Sonbahar Kış sezonu için İpek Yolu’ndan ilham alan bir koleksiyon oluşturdu. Swarovski’nin kreatif direktörü Nathalie Colin, 2013/2014 Sonbahar Kış sezonu için ‘Secret Treasures’ adında bir koleksiyon oluşturdu. Dört efsanevi yer çevresinde şekil alan koleksiyon, Çin, Himalayalar, Hindistan ve Venedik esintileri taşıyor. Koleksiyonun en önemli özelliği ise kolye ve küpelerin ağırlığının yok denecek kadar az olması. Bizim favorimiz ise bileklerin en güzel aksesuarı cuff bilekler oldu.

Bensimon Sneakers

tennis_bensimon1Rahat ve sade lüksün temsilcisi Parisli Bensimon, ikon haline gelen bez ayakkabılarıyla kalbimiz fethetti. Umursamaz bohem şıklığın yeni yüzü Bensimon, el boyaması ve dikişi olmayan kumaşı ile 80’lerden aldığı ilhamla geleneksel modanın kurallarına meydan okuyor. Liv Tyler ve Naomi Watts’ın vazgeçilmesi Bensimon EVE tarafından da test edildi ve onaylandı. Görebileceğiniz en hafif ve en rahat ayakkabı olan Bensimon’u Bilstore mağazalarında ve enmoda.com’da bulabilirsiniz. 

Shiseido ZEN
Shiseido, modern kadını kaygılarından kurtarmak ve içindeki  mutluluğu yaşamasını sağlamak için, Zen parfümünü özel olarak stresten arındırıcı aromakolojik içeriklerle hazırlandı.

shiseido-zen-woman-edp-100ml-1fl-oz-

Amber ve ağaç notalarıyla sarmalanmış çiçeksi ferah bir nefesle benliğindeki gerçeklere uzanarak, modern kadının özünü yansıtan bir Zen. Tekin Acar, Sevil Kozmetik gibi başlıca parfümerilerin yanı sıra Deichmann ve Mizu.com’dan indirimli fiyatı ile temin etmeniz mümkün.

SUPER

SUPER 6
Sadece gözlük değil, tüm zamanların en çok arzu edilen aksesuarı olma yolunda ilerleyen İtalyan RETRO SUPER FUTURE gözlükler EVE’in de favorileri arasında… Özel el işçiliği ve eşsiz tasarımlarıyla öyle bir bağımlılık yapıyor ki, bir tane SUPER sahibi olursanız, koleksiyoner olursunuz diye de bir efsane var haberiniz olsun… SUPER gözlüklere bywonderland ‘den sahip olabilirsiniz. 

SUPER 4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *