ACNE STUDIO SS14

By  |  0 Comments

İSVEÇ denilince bir kısmımızın aklına ABBA geliyor olabilir. Bazıları daha İsveç der demez KIZLARI diye tamamlar cümlenizi, evinde İKEA’dan bir parça bulunmayan kalmamıştır sanırım. Benim için ise İsveç denilince aklımda yanıp sönen 4 harf. Uzun zamandır aşk yaşadığım, bakmalara doyamadığım, giymelere kıyamadığım ACNE.

Editör : Tan Hüseyin 

ACNEE

Kendisiyle ilişkimiz 2006’da sanal flört ile başladı. BeymenBlender’larda satılmaya başladıktan sonra da seviyesiz ilişkimiz istikrarlı bir şekilde devam etti. Seviyesizliğimizin sebebi de tabiki kendisinin ağzı bozuk bir züppe olmasından kaynaklanıyor.

Keskin ve minimal hatları, abartısız kült modelleri ile tasarım algısı yüksek insanların kapısını mutlaka çalmıştır. Dejenere,provokatif ve kirli tabiatından olsa gerek her sezonda çamurlara yatıp dönene dönene ağlama isteği uyandırır insanın içinde.

ACNE

SS14 sezonunda da ahlaksız bejler, terbiyesiz kırmızılar iffetsiz siyahlar yine tam layığıyla kullanılmış. Deforme formlar, parlak kumaşlar iç içe geçmiş grafikler. İşte bunlar hep seks. İspanyol paçayı tekrar geri getirir mi bilmiyorum ama kaşmir kazakları ve uzun ceketleri ile gönlümün her haliyle sultanıdır.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *