COOL PEOPLE | CENAY TÜRKSEVER

By  |  0 Comments

Kimsin ve ne iş yapıyorsun?

Ben Cenay Türksever 4 yıldır profesyonel olarak modelik yapıyorum ve 3 mota oyunculuk eğitimi alıyorum. Bu alanda kendimi geliştirmek için bütün fırsatları değerlendirmeye çalışıyorum.

Çocukluğundan hatırladığın en sevdiğin obje nedir? (kıyafetoyuncak vb.)

Uzaktan kumandalı arabam, hala saklarım onu gözümden sakındım hatta arada onunla oynarım kafamı dağıtırım çocukluğumda hissettiğim anıları tekrardan yaşamak güzel ve insana huzur veriyor.

Aldığın en pahalı parça hangisi?

Yurtdışından kendim için hazırlattığım el yapımı deri bir mont.

cenay1

Dolabındaki en cool parça?

Dolce&Gabbana’nın Muhammed Ali tişörtü her zaman keyifle giydiğim ve çok beğendiğim bir parçadır.

Sadece bir markadan giyiniyor olsan hangisini tercih ederdin? Neden?

Dolce&Gabbana tercih ederdim. Fazlaca renkli tasarımları ile eğlenceli anlara ustaca eşlik edebilirken, en klas ortamlarda bile sırıtmayacak şık tasarımları ile her zaman kendimi rahat hissetmemi sağlıyor.

İstanbul’un en cool mekan ?

Babylon Bomonti, hem İstanbul’un tadını çıkarmamı sağlayan konumu hem de bir çok farklı türden müziğin en iyilerine ev sahipli yaptığı etkinlikleri ile en beğendiğim mekanlardan.

cenay2

Şans verilseydi İstanbul’un hangi semtini baştan yaratmak isterdin?

Yüzyıllar boyunca tarihi bakımdan önemini koruyan Galata semtini tekrar yaratmak isterdim. Tarihi izlerini taşıması gerektiğine inanıyorum. Uzun yüzyıllar boyunca koruduğu tarihi esintisini kaybetmesinden korktuğum ve sokaklarında kaybolmaktan her zaman zevk aldığım bir yer.

Evinin dekorasyonundaki en sevdiğin obje?

Galata’dan aldığım saatlerim evin her yerine koydum zaman benim için çok önemli.

İlham aldığın stil sahibi biri var mı? Kim ve neden?

Bu konuda Drake’i her zaman beğenmişimdir. Zaman ve mekan fark etmeksizin kendi çizgisi ve giyimi ile her yere uyum sağlayabiliyor olması takdire şayan bence. Bir çok kültürün kesişimini karakterinde barındırıyor ve bunu tarzına çok başarılı bir şekilde yansıtıyor.

Bugüne kadar en zevk aldığın mekan/party/şehir ve nedeni?
Bulgaristan’da bulunduğum sürede katıldığım havuz partilerinden bahsetmezsem hakkını yemiş olurum sanırım. Genel olarak insanların çok hoşgörülü ve rahat olması eğlenmek için o bölgeyi eşsiz kılıyor. Sıcakkanlılıkları ve misafirperverlikleri ise kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlıyor.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *