H&M’in DOĞA’YA BÜYÜK DESTEĞİ: CONSCIOUS EXCLUSIVE!

By  |  0 Comments

H&M Conscious exclusive koleksiyonu: Hollywood şıklığıyla dolu daha sürdürülebilir moda ve doğaya büyük bir destek!

H&M 1

Hollywood şıklığı bu baharda H&M’e, daha sürdürülebilir malzemelerden yapılmış parti giyimi koleksiyonu Conscious Exclusive ile geliyor. Koleksiyonda hem erkeklere hem de kadınlara yönelik giysi ve aksesuarlar yer alıyor. Koleksiyon ayrıca, H&M’in daha sürdürülebilir bir moda sunma çalışması olan Conscious’ın da bir parçası. Koleksiyonda kullanılan malzemeler arasında organik pamuk, geri dönüştürülmüş polyester, geri dönüştürülmüş polyamid ve TENCEL yer alıyor. Conscious Exclusive koleksiyonu, 4 Nisan 2013’te dünya çapında 140 mağazada, Türkiye’de ise H&M İstinye Park ve Brandium AVM Ataşehir mağazaları’nda satışa sunulacak.

H&M 3

Erkek Conscious Exclusive koleksiyonu, bahar giyimine gerçek bir tarz katıyor. Her iki kolundaki püsküllerle esur ve dramatik hale getirilen dar kesim ceketin klasik bir şekli bulunuyor. Siyah üç parçalı smokin ile mükemmel bir uyum gösteren papyon takılı yakasız beyaz gömlek, papyon bağlandığında zarif, bağlanmadığında ise rahat bir görünüm sağlıyor. Beyaz üç parçalı takımın bir parçasını oluşturan vintage esintili düğmeli pantolon askısı ile beyaz pantolon veya smokin ceketinin gül desenli astarı gibi detaylar koleksiyonu özel kılıyor.

H&M 2

H&M PAPYON

 

 

Tüm parçalar H&M’in hem bugün hem de gelecekte daha sürdürülebilir moda sunmaya yönelik sorumluluğunun bir parçası olarak daha sürdürülebilir malzemelerden yapılmış.

H&M SHOESH&M Tasarım Başkanı Ann-Sofie Johansson, “Bu koleksiyonun, daha sürdürülebilir malzemelerden yapılmış olmasını, saf şıklığını ve stilini seviyorum. H&M’de bizler için sürdürülebilirlik hakkında düşünmek ve bunu işimizin merkezine almak oldukça kolay” diyor.

 image001

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *