SUMMER BLACK

By  |  0 Comments

SİYAH BİR YAZ

Tüm sezonların vazgeçilmez olan asil, sofistike ve stil olan Siyah renk bu yaz özelikle önemli bir ‘trend’ haline geliyor. İnce keten ceketler, pantolonlar ve uzun kol gömlekler, şortlar, basic tişörtler, jeanler, bez espadriller, deri ve suet makosenler, deri sandaletler, deri ve bez çantalar, ince deri ve bez kemerler, gözlükler; tepeden tırnağa hepsi siyah! Unutmayın, paranın rengi yeşil ise, asaletin rengi daima siyahtır!

Lanvin black

Yaz aylarında siyah renkler genelikle güneşi fazla çekerler FAKAT eğer doğru ve kaliteli kumaşlardan yapılmış ürünleri seçerseniz sizi aksine çok serin tutar. Keten, ince yünlü ve ince gabardin kumaşları seçmelisiniz.

KRISVANASSCHE for Lee SpringSummer 2013 Menswear  (8)

Kombin yaparken siyahların tonlarına dikkat etmelisiniz, aşırı değişik tonlar kombinlerinizin tümünü çok rahat bozabilir. Sokağa çıkınca ‘insanlar bana kargaymışım gibi bakıyor’ diyenler için beyaz, gri ve parlak renk tonlarıyla karıştırmak da pek mümkün.

Sizin için yaz aylarında giyebeleceğiniz, tepeden tırnağa 3 farklı siyah kombin hazırladım; Asi ve özgür sokak stili STREET GANG, şehirli ve rahatlığı ön plana çıkaran stili URBAN CONFORMIST ve yaz partilerin vazgeçilmez sofistike ve çok stil PARTY BOY.

STREET-GANG1. Deri ceket, SAINT LAURENT 2. Tişört, SAINT LAURENT

3. Güneş gözlüğü, RAF SIMONS 4. Şort, DOLCE&GABBANA 5. Deri sneakers, SAINT LAURENT

 

CASUAL-CITIZEN1. Trençkot, BURBERRY BRIT 2. Polo, BURBERRY LONDON

3. Deri çanta, BILL AMBERG  4. Pantolon, WOOYOUNGMI 5. Deri sandalet, DAN WARD

PARTY-BOY1. Ceket, BALMAIN 2. Tişört, H&M 3. Kemer, VAKKORAMA

4. Jean, BURBERRY BRIT 5. Ayakkabı, CHURCH’S

Siyah renk podyumlarda…

RUNWAY IN BLACK

Siyah renk sokaklarda…

STREET-IN-BLACK

 

 

 

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *