adidas Originals = Pharrell Williams Koleksiyonu Los Angeles’ta Tanıtıldı

By  |  0 Comments

adidas ve Pharrell Williams yeni koleksiyonu kutlamak amacıyla Hinoki & Century City Bird, Los Angeles’ta samimi bir akşam yemeği verdi. Kutlamaya katılanlar arasında Pharrell’in arkadaşları Khloe Kardashian ve Gwen Stefani’nin yanı sıra ünlü İtalyan sanatçı Maurizio Cattelan ve adidas Kreatif Direktörü Dirk Schoenberger yer aldı. Davetliler arasında bulunan Ellen Pompeo, A$AP Ferg, Samantha Ronson, Hans Zimmer ve NERH ve Shae Haley özel oluşturulmuş menünün tadına bakarken, DJ D – Nice’ın müzikleri eşliğinde eğlendiler.

Pharrell Williams And Adidas Celebrate Collaboration

adidas Originals = Pharrell Williams Koleksiyonun yeni serisinde puantiye desenli renkli “Track Jacket”lar ve Stan Smith ayakkabılar yer alıyor. Koleksiyona ait yeni stiller ise 2015 boyunca mağazalardaki yerini alacak.

Pharrell Williams And Adidas Celebrate Collaboration

Pharrell Williams koleksiyonun teması ile ilgili şunları söyledi: ‘Eşitlik sevginin görünür halidir. Sevginin ve sevgi gösterisinin bir sembolüdür. Eşitlik her haliyle kabul etmedir, sevgidir ve güçtür.’

Pharrell Williams And Adidas Celebrate Collaboration

Pharrell Williams’ın adidas Originals için hazırladığı ‘Polka Dot Pack koleksiyonundaki ceketler ve Stan Smith ayakkabılar Türkiye’de seçili adidas mağazaları ve http://shop.adidas.com.tr/ adresinde Ocak ayı itibariyle satışa sunuluyor.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *