ADIDAS “SUPERSTAR” ZAMANIN ÖTESİNDE BİR STİL KLASİĞİ

By  |  0 Comments

adidas Originals Superstar; sahalardan sokaklara ve podyumlara kadar her tarza uyum sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda öne çıkıyor. Kendine güvenen ama asla kibirli olmayan Superstar’ın neredeyse yarım yüzyıldır hayatımızda olmasının bir sebebi var. O, zamanın eskitemediği bir stil klasiği…

adidas Originals, ikon haline gelmiş olan Superstar ayakkabıları yeniden adidas severlerin beğenisine sunmak için dünya genelinde bir kampanya başlatarak 2015 yılında “superstar” olmanın ne anlama geldiğini açıklıyor.

067

adidas Superstar 1969 yılında ilk defa satışa sunulduğunda, ‘Superstar’ kelimesinin karşılığı netti. Bugün ise, kelimenin anlamı değişikliğe uğramış durumda. adidas Originals bu yıl, Pharrell Williams, David Beckham, Rita Ora ve Damian Lillard’ın yer aldığı kampanya ile superstar olmanın ne olduğunu anlatıyor.

Videoda yer alan ünlülerin her biri, superstar’ın aslında düşündüğünüz şey olmadığını ortaya koyuyor. Pharrell için Superstar olmak: “Sosyal medyada takip edilme, beğeni veya paylaşım sayısı değil”. Rita Ora için ise: “Kırmızı halıda yürümek, röportaj vermek ve fanlara el sallamak değil.”

Video’yu izlemek için:

adidas Superstar ayakkabılar sezon boyunca yeni koleksiyonlar ile adidas mağazaları ve shop.adidas.com.tr/superstar satışa sunuluyor.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *