DIESEL’IN YENİ KOLEKSİYONUYLA HAYAT DAHA ‘POZİTİF’

By  |  0 Comments

2015 İlkbahar-yaz ön koleksiyonu için üniversite gençliğinden ilham alan Diesel yeni sezonu “pozitif olmak” ana temasıyla hazırladı.

Kendine ve tarzına güvenen, sıradışı olmayı tercih eden özgür ruhların markası Diesel, 2015 İlkbahar-Yaz ön koleksiyonunu yaratırken, bağımsız ve rahat olmayı seven öğrenci gruplarından ilham aldı. Nicola Formichetti’nin kreatif direktörlüğünde tasarlanan koleksiyonun ana fikri erkeklerle kadınlar için ortak bir vizyon oluşturmak üzerine.

Diesel’in yeni sezonun hikâyesi öğrenci kampüsleri ve kolej yaşamı ve belki de hiç okula gidememiş insanlar hakkında.Koleksiyon’un yaratıcısı Nicola Formichetti; “Yeni Koleksiyon 2014 Kış koleksiyonunun evrimi niteliğinde, Diesel’in her daimDNA’sı denim, yeni sezonda tutkunlarımızın yine çok beğeneceği denimlerin yanı sıra deri ve askeri tema tüm koleksiyon içinde dağılarak güçlü ve sportif tema ile kombinleniyor.“

Diesel’in yeni sezonun ilk koleksiyonunda ağırlıklı olarak Preppy Rock, Tattoo ve Black Carpet stillerini göreceğiz. ‘Pozitif olmak’ ana temasında hazırlanan yeni sezonda kadın ve erkek koleksiyonlarında rahatlık ön planda olacak. Mevsim geçişleri için sportif ceket ve kazaklar tercih edilirken, Diesel’in can damarı olan denim ve deri ürünler yine başköşede yerini alıyor. Yeni sezonda aynı zamanda gece hayatının şık kadın ve erkekleri için şifon ve deri elbiseler, gömlekler, blazer ceketler yer alıyor.

DieseGorsel1

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *