GAP’TEN BEKLENMEDİK HAVALAR İÇİN MÜKEMMEL STİLLER

By  |  0 Comments

Gap 2015 İlkbahar Marka Kampanyası’yla değişken mevsime ayak uyduruyor. “Spring is weird (İlkbahar gariptir)” sloganıyla ilkbahar sezonunu açan Gap, öngörülemeyen hava durumuna karşı kurtarıcı koleksiyonunda herkesin kendine ve mevsime uygun parçalar bulabileceğinin altını çiziyor.

GG_ADU15SPR1C_Moving_Apart153

İlkbahar’ın değişken havasına çözüm üreten ürünleri yeni koleksiyonunda topladığını vurgulayan Gap, her türlü havaya hazırlıklı ilkbahar koleksiyonunu modaseverlerle buluşturuyor. Geçiş dönemine uygun koleksiyonunu çizgiler, çiçekler ve farklı baskılarla hareketlendiren Gap diğer yandan “Dress Normal” mottosunu da devam ettirerek şık ve rahat bir giyim tarzı sunuyor.

Denimin ön plana çıktığı koleksiyonda uzun kollu üstler, ince kazaklar ve trençkot gibi dış giyim ürünleri sezonun kurtarıcıları olurken, rahatlık ve şıklığı birleştiren Gap, geniş model yelpazesiyle bu sezon mevsime uygun giyinebilmenize yardımcı oluyor.

Sadeliği koruyarak sportif bir şıklık sunan Gap 2015 İlkbahar Koleksiyonu erkeklerin gardırobuna da canlı bir dokunuşta bulunuyor… Jeanleri ön planda tutarak koleksiyonunu genişleten Gap’in İlkbahar 2015 sezonunda, desenli gömlekler, şort ve t-shirtler, çizgili mevsimlik kazaklar, ince parkalar ve ceketler geçiş mevsiminde giyim zorluğu yaşayan erkeklere kolay ve stil sahibi çözümler sunuyor.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *