BEYMEN COLLECTION 2015 İLKBAHAR/YAZ ERKEK KOLEKSİYONU

By  |  0 Comments

Beymen Collection, 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda 1960’ların erkek modasında ön plana çıkan, terzi elinden çıkmış kusursuz görüntüye odaklanıyor. Özellikle günümüzde takım elbiselerin bir ihtiyaç olmaktan çıkıp erkek modasının merkezine oturması, yeni sezon koleksiyonunun çıkış noktasını oluşturuyor.

BultenEklenti-635600300048852500

İki farklı konseptle oluşturduğu koleksiyonla erkekler için zengin alternatifler üreten Beymen Collection, “Sawile Row” temasında detaylı işçilikle hazırlanmış tasarımlara yer veriyor. Farklı kumaş ve özel kesimlerle oluşturulan modeller şık ve kendinden emin siluetler ortaya koyuyor. Seride “Pinstripe” kumaş deseni öne çıkarken yumuşak omuzlu ve yarım astarlı takım elbiselerin üste oturan kalıpları terzi dikimini andıran detaylarla rafine şıklık sunuyor. Keten ve pamuklu dokuların yer aldığı parçaların yanı sıra “ton a ton” kullanımın sıklıkla kullanıldığı temada, kontrast etki aksesuvarlarla sağlanırken, baskılı kumaşların yer aldığı tasarımlar kravat ve poşet mendil kullanımıyla yalın bir görünüme kavuşuyor.

BultenEklenti-635600300114008750

Koleksiyonun diğer bir teması “Panama Tailor” da ağırlıkla keten kumaşların varlığı, hafifliğe dikkat çekerek rahat bir görünüm vaad ediyor. Astarsız, vatkasız ve yumuşak omuzlu ceketler, farklı kumaş seçenekleriyle yaz aylarında erkekler için sade ve seçkin siluet seçeneği sunuyor. Takımla ya da tek kullanılabilen ceketler, ‘Broken suit’ trendini destekliyor ve gömleklere eşlik ederken konstrüksiyon hafifliği sağlıyor.

BultenEklenti-635600300077758750

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *