BOMBERLER VE BIKERLAR

By  |  0 Comments

KİMİLERİ hala tatilde, bazıları yeni döndü, başta ben olmak üzere birileri de hala tatile gidemedi ve muhtemelen de gidemeyecek; ama öyle ya da böyle, yaz bitmek üzere. En favori mevsimlerimden biri olmasa da yazı yaz gibi yaşayamadığım için bitişine üzülmüyor değilim.

Editör : Can Direkli 

Uzun günlerin yerini kısa ve bol yağışlı zamanlar alacak. Sezon ürünleri yavaş yavaş raflara çıkarken almamız gereken esas parçalar hakkında fikir sahibi olmamız şart.

Malum sonbahar mevsiminin olmazsa olmazı ceketler fakat bu sezon “ceket” deyip geçemeyeceğimiz muhteşem parçaları dolaptaki parçaların yanına koyma zamanı.

Biker ceketler ve baskılı bomber ceketler, 2013 Sonbaharı’nın anahtar parçaları olacak, benden söylemesi.

Biker Ceketler:

Biker ceketler, II. Dünya Savaşı’ndan sonra isyankar alt kültürün bir sembolü olarak ortaya çıktı ve Marlon Brando, James Dean gibi ikonik starlar tarafından dönemlerinin kültleşen filmlerinde ölümsüzleştirildi. Uzun bir süre sert ve cool adamların stillerini tamamlamakta görev alsa da sonraları dünya devi moda evlerine ait koleksiyonların vazgeçilmez birer parçası haline geldi. Önümüzdeki günlerde senin de dolabının vazgeçilmezi olacak!

biker-jacket-adam-in-town

Baskılı Bomber Ceketler:

Bomber ceket deyince aklında bambaşka bir şey canlanmasın. Esasında hemen hemen herkesin hayatının bir döneminde dolabında bulunan beli lastikli ceketlerin esas adı, şimdi bir de baskılıları mevcut ve önümüzdeki sezon artık daha sık göreceğiz. Hemen hemen her kombini tamamlayabileceğin baskılı bomber ceketlerden bir an önce kendine bir tane edinmelisin!

bomber-jacket-adam-in-town

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *