BVLGARI’DEN DIAGO CERAMIC SAAT

By  |  0 Comments

BVLGARI DIAGONO ERKEK 3

DIAGONO CERAMIC, yirmi yıldan uzun bir zaman önce doğmuş ikonik bir modelin özündeki değerleri dinamik ve çağdaş bir estetikle yeniden yorumlayan sıra dışı bir saat. Yeni Diagono Ceramic başarıyla koruduğu çağdaş ve sportif konumunu, yeni modelleriyle bir kez daha belirginleştiriyor. Sıra dışı bir saat olarak kabul edilen Diagono’nun farklı çap, çemberin rengi ve doğal kauçuk kayışın çeşitli kombinasyonları da bulunuyor.

BVLGARI DIAGONO CERAMIC ERKEK 2

20 yıldan uzun bir zaman önce doğan Diagono koleksiyonunda da Bulgari için tükenmez bir ilham kaynağı olan tarih ve antik mitolojik öykülerden esinlenilmiş. Antik Yunancada “rekabet” anlamına gelen agòn kelimesine göndermede bulunan bu çağdaş ve dinamik modelin adında ünlü Yunan heykeltıraş Myron’un Disk Atan Atlet (Discobulus) heykelinin estetiği de gizli. Kökleri Antik Yunan tarzına uzanan model, zamanlar ötesi bir modernliğe tanıklık ediyor.

BVLGARI DIAGONO CERAMIC ERKEK

Saatin hatları yıllar içinde ustalıkla geliştirilerek daha ince ve saf bir çemberin çevrelediği daha fazla kadran açıklığı ve daha rahat okunabilirlik elde edilmiş. Kronografın erkek versiyonunda 42 mm çapında çelik veya 18 ayar satine finişli pembe altın kasa seçeneği sunuluyor. Zarafetle yumuşatılmış açılar, fırçalanmış ve parlak cilalı yüzeylerin dönüşümlü kullanımıyla birlikte spor saate güçlü bir kişilik katıyor.

 

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *