DENİZ, KUM, GÜNEŞ… YOGA!

By  |  0 Comments

Tatilde denizin, kumsalın ve güneşin tadını çıkarmak hepimizin hayali… Peki zihninizi ve bedeninizi de tatile çıkarmak ister misiniz?

Gökova Körfezi’nde kendine ait masmavi bir koyda yer alan Kempinski Hotel Barbaros Bay’de bu yaz Yoga, nefes egzersizleri ve meditasyonla kendinizle olmayı kutlayacaksınız.

Sanitas Spa’nın iyileştirici gücünü, farklı masaj ve terapilerle yaşayacaksınız.

Open Air Yoga

Bodrum’da Yoga Zamanı!

Kempinski Hotel Barbaros Bay, bu yaz sezonunda online Yoga platformu YogaUni’yi konuk ediyor. Hepsi alanında uzman yoga hocaları Alexis Gulliver, Nesteren Akçay, Nihan Hantal, Selin Persentili ve Deniz Bağan Özoğul 15 Haziran – 4 Eylül tarihleri arasında sizi her gün bir saatlik iki Vinyasa Yoga dersiyle bambaşka bir dünyaya götürecek. Seri ve dinamik bir tarza sahip olan Vinyasa ile fiziksel bir rahatlığa ulaşabilirsiniz. Dilerseniz nefes egzersizleri ve meditasyon çalışmaları da yapabileceksiniz.

Son dönemlerin yükselen trendi çocuk yogası da bu yaz Kempinski Bodrum’da olacak. Tatile çocuğunuzla çıktıysanız, o da her gün 30 dakikalık çocuk yogasıyla keyifli zaman geçirebilecek.

Sanitas Spa’da dinlenmenin ve yenilenmenin keyfine varın

Avrupa’nın en büyük spa merkezlerinden olan Sanitas Spa, Ege Denizi’nin muhteşem manzarası eşliğinde fiziksel ve ruhsal arınma yolları sunuyor.

Vücut ve cilt bakımları, ayurvedik bakımlar, hamam kullanımı, özel masajlar arasından dilediğinizi seçerek kendinize ve sevdiklerinize hediye verebilirsiniz. Spa içinde ayrı bir spa olarak konumlanan ‘Özel Spa Suiti’nde konaklayabilir, özel bakım ve masajları yaptırabilirsiniz.

Altın masajı ile ipeksi cilde kavuşun

Altın masajında asırlardır güzel bir cildin sırrı olarak kullanılan saf altın kullanılıyor. 24 ayar altın parçacıkları ile zenginleştirilmiş masaj yağı ile vücutta enerji akışı düzenleniyor, oksijen üretimi arttırılıyor. Zihin ve ruh dengesi düzenlenirken, cilde parlak bir görünüm kazandırılıyor. Altın masajı, hücre fonksiyonlarını dengelerken bloke olmuş enerji noktalarını açıyor.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *