BAŞAK VE DENİZ’İN “ROOM”U TEŞVİKİYE’DE AÇILDI

By  |  0 Comments

“ROOM” 2shoppers adı altında birleşip, kişiye özel alışveriş danışmanlığı vermeye başlayan “Başak Dizer Fransez ve Deniz Marşan” tarafından kuruldu.

Paris, Milano, Londra gibi dünya moda metropollerinin uzun yıllardır alışkın olduğu bir konsepti Türkiye’de uygulamaya geçiren “Room” Türk  moda tasarımcılarını tek bir çatı altında buluşturan ve koleksiyonlarını sergileme imkanı yaratan uluslararası bir  showroom hizmeti sunuyor.

19901_10151350637112722_1925867950_n

İstanbul moda eksenini bu merkeze çevirecek olan “Room” da ; moda, alışveriş ve stil editörleri için bir çok Türk tasarımcısının sezon koleksiyonlarını tek bir çatı altında  bünyesinden sunma ve teşhir imkanı veriyor.14 Türk moda tasarımcısının ürünlerini bünyesinde sergileme imkanı sunan “Room” da moda editörleri için, çekimlerde kullanılmak üzere ürün seçme, koleksiyon bilgileri, sezon görsel ve dekupe ürünleri gibi detaylara tek bir merkezden ulaşma imkanı sağlanmakta.

İstanbul’un moda merkezi Nişantaşı’nda hizmete giren “Room” un bünyesinde; Deniz Berdan, Özgür Masur, Elif Cığızoğlu, Simay Bülbül, Nihan Peker, Özlem Kaya, Eda Erdoğan, Kaftan, Zeynep Erdoğan, Begüm Salihoğlu, Lily and Rose, My Best Friends, Meltem Özbek, Dilara Fındıkoğlu gibi Türk tasarımcılarının sezon boyunca  koleksiyonları yer alıyor.

2

“Room” da ayrıca hazır giyim markaları ve moda tasarımcılarına yönelik halkla ilişkiler, tanıtım, defile, ekspozisyon, lookbook, katalog çekimi, model organizasyonu  vs gibi marka bilinirliğini geliştirmek üzere gerçekleştirilecek hizmetlerin yanı sıra celebrity, sanatçı ve televizyon yüzlerine stil danışmanlığı hizmeti sunulmaya devam ediliyor…

Ayrıntılı Bilgi İçin : “info@room2shoppers.net

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *