TOMAS BERDYCH, H&M MARKA ELÇİSİ OLDU

By  |  0 Comments

Tomas Berdych

H&M, uluslararası tenis yıldızı Tomas Berdych ile uzun dönemli ortaklık anlaşması imzaladığını açıkladı. Şu anda dünya altıncısı olan Çek doğumlu Berdych, hem kortlarda hem de kort dışında H&M’in elçisi olacak ve benzersiz bir tenis koleksiyonu için H&M tasarım ekibi ile yakın temasta çalışacak. 

Tomas Berdych H&M

Tomas duygularını şöyle ifade ediyor: “Bu ortaklık için çok heyecan duyuyorum. H&M’in tenisle ilgili ilk girişimi ve onların ilk elçisi olmak benim için çok gurur verici. H&M, genç, cool ve kolay; giyimle ilgili olması gereken her şey. Modayı seviyorum ve H&M’in kortlarda ve kort dışındaki görünüşümü geliştirmeme yardım edecek olması müthiş. Birlikte mükemmel işler çıkaracağımıza eminim.”

Tomas Berdych’in H&M ile olan ortaklığı spor ve moda arasındaki ilişkide yeni bir sayfa açıyor. Bu ortaklıkla H&M kıyafetleri popüler tenisçiler tarafından ilk kez kortlarda giyilecek ve H&M’e profesyonel spor etkisi getirecek. Kortların yanı sıra Tomas kort dışında da H&M’in elçisi olacak ve H&M erkek koleksiyonundan seçtiklerini giyecek.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *