COOL PEOPLE | HAKAN ÖZTÜRK

By  |  0 Comments

hakan1

Kimsin ve ne iş yapıyorsun?
Kimim? Adım Hakan Öztürk ama gercekte kim olduğumu ben de çözemedim, hala bunun peşindeyim 🙂  Ne iş yapıyoruma gelince, moda sektöründe üretici için tüketici avlıyorum:) Moda sektörü hızlandıkça bir şeyleri yavaşlatıp, aklı karışmış olanlara destek oluyorum, Keyifli bir şeyleri keyif alarak daha keyifli hale getiriyorum sanırım özeti bu son paragraf….

Çocukluğundan hatırladığın en sevdiğin obje nedir? (kıyafet-oyuncak vb.)
Küçük matchbox arabalarım vardı her model renk renk, bayılırdım onlarla oynamaya onları düzenlemeye

Aldığın en pahalı parça hangisi?
John Varvatos camelhair, astarsız bir ceketim var sanırım kasada kaç para ödeyeceğimi farketmiştim :)) Geri de dönemedim aldım, iyi ki almışım her parçayla kombin edilebilen muhteşem bir ceket, kesimi, rengi, hissi onunla çok mutluyum sanırım:)

Dolabındaki  en cool parça?
En cool parca 13 yıl önce aldığım Diesel bir jean pantalon. Yıllar boyunca giyildikçe aldığı form, kesimi, vs vs en önemlisi de hala bunca sene sonra içine rahatça girebilmek…. bir de beyaz t-shirtlerim 🙂

HAKAN

Sadece bir markadan giyiniyor olsan hangisini tercih ederdin? Neden?
Marka takıntım yok, sanırım sadece doğal malzeme kullanan sentetiğe girmeyen her marka olabilir ama illa bir marka da istiyorsanız Zadig&Volter. Sebebi de kullandığı kumaşlar, özellkle t-shirt ve sweatshirtler de penyenin incelik dereceleri rahatlığı ve dogallığı her mevsim giyilebilir olması. Yaş ilerledikçe sanırım stil daha çok rahatlığa kayıyor. Görünüş ile birlikte rahat kullanmakta önemli hale geliyor..

İstanbul’un en cool mekanı?
Benim için tek bir yer yok. Delicatesen, Münferit, Akın Balık, HapplyEverAfter. Biraz da gittiğin saate de bağlı cool olması sanırım:)

Şans verilseydi İstanbul’un hangi semtini baştan yaratmak isterdin?
Aslında İstanbul’u baştan aşağı bir ele almak isterdim de… ama Tarlabaşı’ndan aşağı Haliç’e kadar olan yerleri isterdim. 

Evinin dekorasyonundaki en sevdiğin obje?
Capetown’dan aldığım masif ahşap hipopotam heykeli

Bugüne kadar en zevk aldığın mekan/party/şehir ve nedeni?
En keyif aldığım mekan Çesme’de Pasalimanı’nda kayalıklarda denize karşı oturup, dalgalarla bastan aşağı yıkandığımız kayalık. En keyif aldığım parti Çesme Şifne’de Adabalık’taki her sene yaptığımız spontane doğum günü partilerı. En keyif aldığım şehir her seferinde Venedik (yüzlerce yıl önceki binaların korunmuş olması ve trafik diye hiçbirsey yok büyülendim her seferinde)

HÖ

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *