DOĞRU SAATE DOĞRU KOMBİN

By  |  0 Comments

Doğru Saate doğru Kombin nasıl yapılır?

Sanırım bir erkeğin gardrobunda ya da aksesuar çekmecesinde en önemli koşede hep saat bulunur. Neden mı? Çünkü  saatler karakterimizi, alışkanlıklarımızı ve stilimizi daima kendi dilinde anlatmaya hep çalışır. Bu yüzden; doğru ve kaliteli, üstelik sizin giyim tarzınıza ve farklı günlük sosyal aktivitelerinizi belirleyen kıyafet kombinlerinize her zaman en uygun bir saat modeli seçmelisiniz. Her saat her kombinle giyilmez, her saatin kendi hikayesi ve stili var. Kış sezonun en öne çıkan 5 saati en doğru hangi kombin ve stil ile tercih etmenizi konusunda size ipuçları hazırladım.

Yazı: Alexander Kokoskeriya

DANIEL WELLINGTON rahat ve romantik, özelikle hafta sonu şehir dışında vakit geçirmeye seven erkekler için çok ideal. Kalın örgü kazaklar, yünlü kumaş panotolonlar, içi örme montlar, botlar, rahat kupta koton gömlekleri bu saat ile rahatlıkla kombin etmelisiniz.

daniel

BELL&ROSS spor ve maceraperest, özelikle hafta içi dışarıya çıkmayı seven, hiçbir party veya müzik festivali kaçırmayan erkekler için çok ideal. Dak kuplu chino pantolon veya jeanler, boğazlı ince yünlü kazaklar, kareli gömlekler, kaşmir asker palto ve botlar, kalın deri kemerler, baskılı tişörler ve basic svetleri bu saat ile gözünüz kapalı kombin etmelisiniz.

bell&ross

DIESEL özgür ve dinamik, özelikle dünyayı gezerek keşfetmeyi seven, yuğun bir gece hayatı olan, hayatını çok hızlı yaşayan ve bundan son derece keyif alan erkekler için çok ideal. Deri pantolon ve biker montlar, deri yelek ve trençkotlar, skinny jeanler, dar kuplu gömlekler, deri eldiven ve botları bu saat ile özgürce kombin etmelisiniz.

DIESELson

GF FERRE şık ve lüks, özelikle iş dünyasında patron olup yoğunluk, istikrar ve başarıyı seven erkekler için çok ideal. Şık takım elbiseler, klasik gömlekler, ipek mendil ve kravatlar, ince deri kemerler, klasik yelekler ve deri oxford ayakkabıları ile bu saati şık bir şekilde kombin etmelisiniz.

FERREson

ULYSSE NARDIN sofistike ve klasik, özelikle iş dünyasında işleri kadar stillerine de önem veren, aynı zamanda sorumluluk duygusu gelişmiş ve çok disiplinli olan ofis çalışanı erkekler için çok ideal. Klasik, kareli, çizgili veya düz takım elbiseler ve yelekler, ince ve midi ipek kravatlar ve renkli mendiller, küçük yakalı koton gömlekler, ince klasik deri kemerler, oxford ve makosen ayakkabılar, ince yünlü bisiklet veya v-yaka trikoları ile bu saati sorumlu bir şekilde kombin etmelisiniz.

nardi

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *