FERRUH KARAKAŞLI İLK HAZIR GİYİM KOLEKSİYONUNU TANITTI

By  |  0 Comments

Özel dikimin en önemli ismi Ferruh Karakaşlı, kişiye has dikim hissi veren ve uygun fiyatıyla daha geniş kitlelere hitap eden ilk hazır giyim koleksiyonunu 15 yıldır gizli kalan tabloları ile birlikte “İLK” adı altında tanıttı. BMW 7 Serisinin yeni motor seçeneği de Borusan Oto Dolmabahçe Sahne’de gerçekleşen gecede iş, sanat, moda ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri ile buluştu.

FK 2

Özel dikim üstadı Ferruh Karakaşlı, bu güne kadar yapılmamışı yaptı ve özel dikim kodlarından yola çıkarak “FK Ready” isimli bir hazır giyim koleksiyonu hazırladı. Giyende özel dikim bir parçayı giymiş hissi uyandıran koleksiyon, kesim ve detaylarıyla diğer hazır takım elbiselerinden ayrılıyor.

Daha ulaşılabilir bir fiyat aralığında sunulan “FK Ready” koleksiyonu, yeşil ve mercan tonları, kaz ayağı ve Prince de Galles desenleriyle dikkat çekerken, özel kalıplarda hazırlanan jean pantolonların içlerinde Osmanlı dönemine ait basma kumaşlardan detaylar gizleniyor. Çok özel düğmelerle farklılaşan koleksiyon parçaları, aslında aynı görünen parçaların bile detaylarda birbirlerinden farklılaşarak hazır giyimde yaratılan özel dikim hissini güçlendiriyor.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *