GREAT GATSBY YANSIMALARI

By  |  0 Comments

Ramsey 2013 İlkbahar/Yaz sezonuna modern erkeğin hayatının her anında rahatlıkla kullanacağı, tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek yenilikçi ürünlerden, şık ve rafine tasarımlardan oluşan çok özel bir koleksiyonla ‘merhaba’ diyor…

SPORT

Ramsey, Sartoria, Sport ve OnyxRamsey olmak üzere dört farklı line’dan oluşan 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda her zaman olduğu gibi yenilikçi ve özgün tasarımlar, fit ve şık kalıpları ile erkeklere ayrıcalık kazandırıyor. İlhamını bir dönem filmi olan GREAT GATSBY’den alan Ramsey ve Sartoria, Hawaii adalarının tropik etkisini tasarımlarına yansıtan Ramsey Sport ve Coachella Müzik Festivali’nin izlerini koleksiyonunda hissettiren OnyxRamsey ile bu yaz erkekler her zamankinden şık, trendy ve fit görünecek.

SARTORIA

Eğlenceli, hareketli, özgürlükçü bir koleksiyon

Caz müziğinin, çarliston dansının, Art Deco’nun damgasını vurduğu GREAT GATSBY’nin unutulmaz sahnelerini koleksiyonuna taşıyan Ramsey’in bu dönemden aldığı ilham ile oluşturduğu kaliteli koleksiyon eğlenceli, hareketli, özgürlükçü izler taşıyor.

Minimalizmin tohumlarının atıldığı Modernizm, Bauhaus, Art Nouveau ve tabii ki Futurizm gibi birçok farklı stilin bir arada kullanıldığı, işlevselliğin ön planda olduğu Art Deco sanatının tasarım dinamikleri, koleksiyonun form, renk, detay ve kombinlerinde ön plana çıkıyor. Özellikle bu tarzın simgesi olan çok belirgin, cesur, güçlü geometrik desenler koleksiyonun tüm detaylarında erkeklerin beğenisine sunuluyor.

RAMSEY_1

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *