HTC’DEN YENİ BİR MEYDAN OKUMA: HTC ONE M9

By  |  0 Comments

Mükemmelin peşinde 3 yıllık bir çalışma sonunda kusursuz şekilde işlenen, zarafet ve performansın eşsiz bileşimi olan HTC One M9, akıllı bir mobil telefon ile yaşanabilecek her deneyimi maksimum seviyeye taşıyor. HTC Başkanı Cher Wang, HTC’nin cep telefonu sektöründe beklentilere meydan okuduğunu belirterek, bir telefondan çok daha fazlası olarak nitelediği HTC One M9 için “Hayalinizdeki dünyayı gerçeğe dönüştürüyor ve adeta doğal bir parçanız haline geliyor” dedi.

Mobil inovasyon ve tasarımda dünya lideri HTC, bugüne kadar geliştirdiği en kişisel, güzel ve güçlü akıllı telefon HTC One M9’u Barselona’da gerçekleştirilen Dünya Mobil Kongresi’nde (GSMA) dünyaya tanıttı. Tüm dünyadan büyük övgü toplayan ve pek çok küresel ödül kazanan HTC One ailesinin en son amiral gemisi olan HTC One M9, yüksek tarz ile performansı birleştiren zarafeti, hem klasik hem de zamanın ötesine geçen yaratıcılığı ile cep telefonunuzdan en yüksek verimi almanıza imkân veriyor.

HTC+One+M9_Gold_Right

Kusursuz tasarımda yeni bir zirve

Mükemmelin peşinde geçen üç yıllık bir çalışmanın eseri olan HTC One M9, ödüllü HTC One M7 ve HTC One M8’in en iyi özelliklerini nefes kesen bir ikonik tasarım içinde bir araya getiriyor. Belirgin metal kenarlar, daha küçük ve kavraması daha kolay olan mücevher kalitesinde bir görünüm ile birleşiyor. İşlenmiş, tamamen metal tek parca gövde tasarımı da, bir o kadar özel ve dayanıklı zarif çift tonlu gümüş ve altın yüzey ile vurgulanıyor. Ayna parlaklığındaki altın kenarlar, ince şekilde fırçalanmış gümüş arka panel ile birleşirken parlak ve canlı bir ekranı içine alıyor.

HTC Sense 7: Sizin bir parçanız

Yeni HTC Sense 7 deneyimi her şeyi kullanıcının kontrolüne veriyor. Telefonun kullanıcının kim olduğuna dair bir ifadesi olması gerektiği fikrinden yola çıkan HTC, son derece yüksek kişiselleştirilebilme özelliğiyle öne çıkan HTC Themes ile kullanıcıyı akıllı telefon deneyiminin merkezine yerleştiriyor. Uygulama, renk düzeni ve arka planların görünümü ve verdiği hissi değiştirmek için en sevilen fotoğrafları akıllıca analiz ediyor.

HTC+One+M9_Gunmetal_PerL

HTC One M9, yanınızdan hiç ayrılmayan yol arkadaşı olarak, mobil yaşamı daha da zenginleştirmek için tasarlandı. Sense 7, bulunulan konuma göre, en yararlı uygulamaları sağlamak üzere ana ekranı yeniden şekillendiriyor. Daha da geliştirilen içerik sağlayıcı HTC BlinkFeeduygulaması da ilgi alanları, haberler ve bilgi tavsiyesinde bulunmak için konum bilgisini kullanarak sizi çevreleyen kıymetli şeyleri keşfetmenizi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

20MP’lik olağanüstü görüntüleme

En iyi kamerayı cebinizde taşıma imkân veren HTC One M9 parlak, yaratıcı ve eğlenceli fotoğraflar çekmeyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. HTC One M9’un her anı olağanüstü kalitede çekmek üzere tasarlanan kameraları, anıları tekrar tekrar yaşamanıza imkân veriyor. 20 megapiksellik ana kamerası her karmaşık ve canlı detayı vurgularken, çizilmelere karşı koruma sağlayan safir cam objektife de sahip. Gişe hasılatı kıran filmleri aratmayan canlı görüntüler için, kamera filmleri 4K çözünürlükte çekiyor.

Yüzde 300 daha çok ışık

Beklenmedik zamanlarda karşımıza çıkan en iyi anları görüntülemek isteyen ve içgüdüleri ile hareket eden fotoğraf meraklılarının vazgeçilmezi olacak HTC One M9, loş ışıktaki çekimleri güçlü bir UltraPiksel ön kamera ile gerçekleştiriyor. Standart kameralara kıyasla yüzde 300 daha fazla ışık yakalayan dinamik otomatik pozlama ve pikseller her ışıklandırma koşullarında daha net, daha doğal ve dengeli oto portreler sunuyor.

Sanatsal yeteneğinizi maksimuma çıkarın

HTC Akıllı Göz™ (Eye Experince) yazılımı ile HTC Sense 7 kreatif oto portreler çekmeyi kolaylaştırıyor. Aralarında Şekiller, Prizmatik, Doğa Unsurları ve Bokeh’in de bulunduğu bir dizi yeni düzenleme efekti kendi sanatsal yeteneklerinizi her çekime biraz daha fazla katmanıza imkân verirken, HTC Zoe uygulaması bunları otomatik olarak düzenliyor, seçtiğiniz müziği ekliyor ve her anın birlikte kutlanabilmesini sağlamak için, arkadaşlarınızın da koleksiyona kendi çekimlerini eklemesine imkân veriyor. Nerede saklanırlarsa saklansınlar, yeni HTC One Galeri tüm fotoğraf kütüphanenizde arama yapmayı, telefonda, sosyal medyada ve seçkin bulut platformlarında kayıtlı resimleri görüntülemeyi kolaylaştırıyor. Galeri, tarih, lokasyon, etkinlik, albüm ve hatta Görüntü Eşleştirme özelliği ile seçtiğiniz fotoğraflara göre arama yaparak tüm kütüphanenizi parmaklarınızın ucuna taşıyor.

HTC BoomSound, Dolby Audio ile CD kalitesini geçen mükemmel ses

Gerçekten muhteşem bir izleme deneyimi, benzer şekilde üstün kalitede bir sesi de hak eder ve hatta onsuz düşünülemez. HTC One M9,HTC BoomSound™’un sunduğu gerçeküstü sesi de güvence altına alıyor. HTC’nin artık 5.1 kanallı surround ses simülasyonu ile birleştirilen ikonik çift ön hoparlörleri, kullanıcıyı aksiyona daha da yaklaştırarak olağanüstü, çok boyutlu sinematik dinleme imkânı sunuyor. Kulaklık veya harici hoparlörler dahi olmaksızın dinleyiciyi ses ile kusursuz şekilde çevrelemek için Dolby Audio™’ya sahip olan HTC One M9 ile videoların ve filmlerin verdiği keyif bir hayli artacağa benziyor. İster stereo hoparlörlerden dinliyor olun, isterse kulaklıklardan, en seçici müzik severler dahi telefonun CD kalitesinin üzerindeki mükemmel, 24 bit yüksek çözünürlüklü sesi karşısında çok etkilenecek. HTC’nin HTC BoomSound, Dolby Audio stereo hoparlörler, ince ayarlı ses profili ve Qualcomm® Immersive Audio’dan oluşan eşsiz kombinasyonu tüm müzik ve filmlerinizi HTC One M9’un şaşmaz lezzeti ile size sunuyor.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *