Kaft’tan 3 Yeni Tasarım: Dictatorship, Matelka ve Tale

By  |  0 Comments

Kaft tasarım ofisi yeni 3 farklı tişört baskı tasarımı yaptı. Tasarımların hikayesi de tasarımlar kadar ilginç.

DICTATORSHIP: John Steinbeck’in“Diktatör; aslında yönettiklerinden korkandır. Halkının manevi duygularını sömürürler, en temel hak ve özgürlüklerle ilgili kısıtlama getirmeye çalışırlar, eleştiriye ve protestoya hiç tahamülleri yoktur. Sonları hep hazin olmuştur; ya intihar etmişler ya kaçmışlar ama sığınacak yer bulamamışlar ya da yargılanmış ve cezalandırılmışlardır.”cümlesinden esinlenerek hazırlanan tasarım, geçmişten günümüze diktatörlerin kaçınılmaz sonuna atıfta bulunuyor.

dic

MATELKA: Matelka’nın mottosu herkese eşit yaklaşanlar için; “Önyargılardan arınmış bir insanım. Herkesten eşit derecede nefret ediyorum.” W.C. Fields

matelka

TALE: Tüm kötülüklerin içinde, hepsine kalbini kapattığın bir yerde durmak; TALE hayalindeki özgür ve mutlu ülkeyi kaybetmeyenlere hitap ediyor. “Benim eylemlerimi kontrol etmek, nasıl davranmam gerektiğini söylemek ve bunu yönlendirecek bir yasa oluşturmak hiç kimsenin üstüne vazife değildir.”diyen Max Stirner, TALE’in fikir babası…

tale

KAFT tasarımlarıyla olduğu kadar içten ve mükemmeliyetçi yaklaşımı, entelektüel ve yenilikçi kimliği, ürünlerindeki kalite çizgisi ve ücretsiz kargolama seçeneği ile de KAFTSEVERLER tarafından takdir ediliyor.

Tasarımlarının yanında kalitesiyle de göz dolduran KAFT tekstil ürünleri, birinci sınıf %100 pamuklu penyeden üretiliyor. Kullanılan emprime baskı, plastik hissi vermeyen hava alan bir baskı türü ve kullanılan boyaların içeriğinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmuyor.

Tasarımları 41 farklı ülkeye ulaşan KAFT ürünlerine sahip olmak isteyenler www.kaft.com adresinden ücretsiz kargo ve 30 gün iade garantisiyle güvenli bir şekilde sipariş verebiliyor.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *