MELİSA DOĞU’NUN ŞEKLİYLE ERKEK DEDİĞİN

By  |  0 Comments

ERKEK DEDİĞİN…

NASIL PARFÜM KULLANIR, KULLANMALI MI?

Kesinlikle kullanmalı, hele bir de Diesel Spirit ise başarılı bir seçimdir. Parfüm teninin kokusunu bastırıp ondan önce yanına gelmemeli. Bi dengesi olmalı.

NASIL BİR ARABAYA BİNER?

Asker yeşili bir Rubicon!

EĞLENMEK İÇİN NEREYE NEREYE GİDER?

Canı nereye isterse oraya gider. Bazen salaş bir meyhaneye, oradan canlı müzik yapan bir kulübe, arada spora, sahile, motorla gezmeye…

NE YER, NE İÇER?

Çok güzel yer, iyi yemeği ayırt eder. Gurme değildir belki ama güzel yemekten keyif alır. Etli yaprak sarma sever mesela. Mantıya hayır demez. Etin güzelinden anlar.

NASIL GİYİNiR?

Yerine göre, abartmadan. Günlük hayatta uzun hırkalar, düz renk t-shirtler, altına bi jean, botlar. Gece siyah bir tişort bi jean. (Hep jean, tişort giyisin ya:)

IMG_0303

NASIL SAAT KULLANIR?

Kullanmasın saat, cep telefonu var. Çok istiyorsa deri kayışlı tasarım bişey kullansın.

NE DİNLER?

En önemli soru. 🙂 Her tür müzik hakkında bilgisi var, ortamına göre dinler. 80’ler de dinler, Ajda’dan da bilir, Funk’ta eğlenir, Birsen Tezer’de içlenir, Pet Shop Boys, Depeche Mode, Ella Fitzgerald, Chinawoman sevdikleridir.

ÖZEL GÜNLERDE NE HEDİYE ALIR?

Mümkünse özel olmayan günlerde, içinden geldiği için alır hediyesini. Durup dururken aklına kadınının sevdiğini düşündüğü bir şey gelir, çat diye alır, çaktırmadan verir.

NASIL SEVER?

Sözlere gerek kalmadan, bakarak sever. Sen anlarsın zaten, fazlasına gerek kalmaz. Kısaca sakince sever, sessizce. Bi sen bilsen de yeter.

ERKEK DEDİĞİN…. (KADINLARA NASIL DAVRANAN BİR KARAKTERİ OLMALI?

Adam korkmuş, adam yorgun. Önce kendini anlamaya çalışıyor. Beceremediğinde kadını sevmeye vakit kalmıyor. Erkek dediğin önce Adam olmalı, hayranlık uyandırmalı, bir şeyler öğretebilmeli karşısındakine, esprili olmalı, kalıplı, tabulu olmamalı, açık fikirli olmalı, özgür olmalı. Çok sevmeyi beceremese de, karşıdan sevgi alabilecek gücü olmalı. Sakin olmalı mesela, her şeyi üstüne alınmak yerine, gözlem yapıp bazı durumlarla eğlenmeli. Kibar ve centilmen olmalı, karşısında asker arkadaşı yok aloooo. Güzel sevsin, gerisi yalan.

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *