MERCEDES-BENZ FASHION WEEK ISTANBUL 2016 SONBAHAR / KIŞ TAKVİMİ

By  |  0 Comments

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar 2015 koleksiyonları 16-20 Mart 2015 tarihleri arasında Tophane Antrepo 1 ve 7 alanlarında gerçekleşecek. Moda dünyasının tüm önemli aktörleri tarafından heyecanla beklenen etkinlik için global ölçekte moda endüstrisinin oyuncuları İstanbul’a gelerek defile ve sunumlara katılacak, trendleri takip edecek ve satın alma seçeneklerini değerlendirecekler.

Etkinliğin resmi takviminde 40’dan fazla marka ve tasarımcı dikkat çekiyor. Bunların arasında 10’dan fazla marka ve tasarımcı ilk defa Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’a katılıyorlar.

Marka ve tasarımcılar koleksiyonlarını hafta boyunca Runway ve Studio/Mini Runway alanlarında sergileyecekler. Etkinlik alanında gerçekleştirilecek olan defile ve sunumlar haricinde “ELLE Brunch”, “Vogue 5th Year Celebration”, “Adam In Town Fashion & Style Party”, “GQ Türkiye & Niyazi Erdoğan Private Dinner”, “Robert Montgomery Exhibition Opening” ve ayrıca Bora Aksu ve Gülçin Çengel’in katılımıyla gerçekleşecek olan “Fashion for Breakfast” gibi parti ve etkinlikler İstanbul’un farklı noktalarında moda, lifestyle ve sanatı birleştirerek uluslararası ölçekte ses getirecekler.

MBFWI_OFFICIAL SCHEDULE_AW2015

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *