MILAN FASHION WEEK : SPRING-SUMMER 2019 TRENDS

By  |  0 Comments

Geçtiğimiz günlerde Milano Moda Haftasında gelecek Yaz 2019 sezondaki trendler birer birer boy gösterdi. Sizin için en çarpıcı koleksiyonları bir araya getirdik…

Yazar Alexander Kokoskeriya

VERSACE

Versace, gelecek 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda karmaşık şehir dinamizmi, yüksek performansı ve salaş 90’ların etkisini markanın ikonlaşmış olan gazete ve afiş baskılar ile birleştiriyor. 

Koleksiyon genelinde 90’lı yıllarında markanın bolca kullandığı ve bir hayli trend haline gelmiş olan gazete, zincir ve afiş baskıları blok renkler ile bir araya gelerek geçmişe gönderme yapıyor. Bununla beraber piton, küçük ve büyük çiçekler, çizgi ve puantiye gibi desenlerine yoğun bir şekilde rastlıyoruz. Neon ve tün sür ton takım elbiseler, transparan trençkotlar, kolsuz koton ve jean gömlekler, şortlu bomber ceketler, fırfırlı gömlekler ve bol pantolonlar gibi birbirinden havalı parçalar gelecek yaz sokak modasına yön vermeye hazır. En göze çarpan aksesuarlar ise; küçük, zincir askılı çantalar ve Versace logolu çoraplar. Renklere gelince; beyaz ve gri tonları hakimken zaman zaman hardal sarısı, neon yeşil, pembe ve sarı, koyu lacivert ve siyahlar eşlik ediyor.

Prev1 of 5Next

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *