MONTBLANC’TAN UNICEF’E ÖZEL KOLEKSİYON

By  |  0 Comments

Montblanc_Unicef_Isbirligi (1)MONTBLANC, imkanı olmayan çocukların eğitimine verdiği değeri ve UNICEF’e olan bağlılığını yepyeni bir koleksiyonla gösteriyor. “Signature for Good”serisinden alacağınız her parça ile eğitime destek vermiş,  bir tuğla da siz ilave etmiş olacaksınız.

Montblanc_Unicef_Isbirligi (3)

Her şey kağıda dökülen tek bir kelimeyle başlar. Kağıda atılan tek bir imza ya da kişinin duygu ve düşüncelerini yazıyla ifade etmesi çoğu zaman işlerin seyrini değiştirebilir. Ancak dünyadaki her çocuğun bu imkana sahip olduğunu düşünmek fazlasıyla iyimserlik olur. Her çocuğun kaliteli eğitim görmeye hakkı olduğu konusunda UNICEF’le hemfikir olan Montblanc, “Signature for Good” koleksiyonuyla çok değerli bir adım atıyor ve serinin satışından elde edilen gelirle eğitime destek oluyor.

Tarihi boyunca “yazma” kültürüyle iç içe olan Montblanc, eğitimin ve okuryazarlığın en büyük destekçilerinden biri olarak biliniyor. Prestijli marka, özellikle son 10 senedir UNICEF’in çocukların okuma yazma öğrenmesi için yaptığı çalışmalarda daima yardım eli uzatıyor. Bu süreçte 5 milyon doları aşkın yardımda bulunan Montblanc, ilk olarak 2009’ta tanıtılan “Signature for Good” koleksiyonunun 2013 versiyonuyla çocuklara yeni kaynaklar yaratmayı hedefliyor.

Montblanc_Unicef_Isbirligi (2)Bu küresel projeyi 2013’de Türkiye’ye taşıyan Montblanc, UNICEF iş birliği ile 10 Nisan 2013 tarihinde Les Ottoman Otel’de 100 seçkin davetliyi ağırlayacaktır. Bu gecede yapılacak olan müzayede sonucunda el edilecek gelir UNICEF’in Türkiye’deki Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi projesine katkı sağlayacakmış.

 

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *