PRADA 2013 İLKBAHAR-YAZ REKLAM KAMPANYASI

By  |  0 Comments

PRADA Benicio Del Toro

SADELİK, ayrıntı ve zarafetin ortaya çıkışı… Prada yeni erkek koleksiyonunda sahneyi farklı bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor.PRADA Aaron Taylor- Johnson

Dane DeHaan (Chronicles ve Place Beyond the Pines), Benicio Del Toro (Traffic, The Usual Suspects), Harvey Keitel (Taxi Driver, Reservoir Dogs) ve Aaron Taylor-Johnson (Savages & Anna Karenina); İkisi ikonik yıldızlar arasında gösterilen ve diğer ikisi devrim yaratıcı yeni yetenekler olarak görülen bu 4 önemli adam kişisel stillerini Prada 2013 İlkbahar/Yaz erkek koleksiyonu kampanyasında öne çıkarıyor. Oyuncular, David Sims’in Londra’da çektiği bir siyah ve beyaz portre serisinde rol alıyorlar. Beyaz fon ve tek renkli fotoğraflar ile yaratılan boş bir tuval, çeşitli karakterlerin kişisel ve modern enerjisi ile zıtlaşıyor.

PRADA Harvey Keitel

Detaylara çekilen dikkat ve koleksiyonun kusursuzluğu, her bir aktörün güçlü tavırları ile vurgulanıyor. Oyuncuların rahat ve eğlenceli tavırları, usta terzilik ile birlikte erkek koleksiyonunda sessiz bir devrim olarak karşımıza çıkıyor.

Katlı gömlekler, düşük kesim polo gömlekler, düz hatlı ceketler ve hafif paltolar sonsuz kombinasyon olasılıkları sunuyor.

PRADA Dane DeHaan

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *