ŞEHRİN RİTMİNİ NİYO İLE YAKALA

By  |  0 Comments

niyo1

Türkiye’de erkek giyim tasarımcısı denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Niyazi Erdoğan, yepyeni markası NiYO ile şehir yaşamını kucaklıyor.

Niyazi Erdoğan, sırt çantası tutkusunun ipuçlarını, Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da tanıtmış olduğu İlkbahar/Yaz 2014 koleksiyonuyla vermişti. Markanın imzası haline gelen piksel desenini bu defa turunç formunda yorumlayan koleksiyonun hit parçası haline gelen turunç desenli sırt çantası büyük beğeni toplamıştı. Niyazi Erdoğan, sırt çantaları ve şehir giyimine yönelik tamamlayıcı parçaları NiYO by Niyazi Erdoğan markası altında buluşturdu.

niyo2

Niyazi Erdoğan’ın yenilikçi stil ve benzersiz tasarımları bir araya getirdiği NiYO, ilk koleksiyonda doğayı ve farklı kültürleri yansıtan desenleri piksel dokunuşlar ile anlatıyor. NiYO, 7 desenden oluşan unisex bir koleksiyon sunuyor ve böylelikle Niyazi Erdoğan, koleksiyonlarını yakından takip eden ve tasarımcıdan kadınlar için bir koleksiyon bekleyenlerin talebine de stil sahibi bir yanıt veriyor. İstanbul sokaklarından ilham alan ve tamamen İstanbul’da üretilen NiYO koleksiyonunda gündelik giyimin tamamlayıcısı olmaya aday sırt çantalarının yanı sıra t-shirt’ler de yer alıyor. Niyazi Erdoğan’ın uluslararası alana ilk olarak Pitti Uomo fuarı ile taşıdığı koleksiyon, yalnızca BYWONDERLAND’de satışa sunulacak.

www.bywonderland.com

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *