SONBAHARDA TRENÇKOTLAR ZAMANI

By  |  0 Comments

SONBAHAR TRENÇKOTLARI

Yazı Alexander Kokoskeriya

Corneliani

CORNELIANI

Sonbahar aylarında mevsimsel değişiklerle karşılamaya başlayınca hemen dolabı açıp en sevdiğimiz bir trençkota sarılıyoruz. Neden mı? Çünkü moda ve hazır giyim kültüründe stilini asla kaybetmeyen parçalardan biri onlar. Her sene sizi yağmurdan korurken aynı zamanda stilinize sofistike bir hava veriyor. Bu sene trençkotlar yenilenmiş kumaşlar ve kuplarla çeşitli mağazalarda karşımıza çıkmaya başladı bile.

Emre Erdemoğlu

EMRE ERDEMOĞLU

Güzel ve kaliteli bir trençkot almadan önce özelikle kalıbına ve duruşuna dikkat etmelisiniz. Trençkotu en güzel gösteren formudur. Ayrıca iç astarı da unutmamalısınız, giyip çıkarttığınızda etrafınızdaki gözler siz farketmeden bile sizi hep inceler.

Ermanno Scervino

ERMANNO SCERVINO

Klasik bir trençkot mutlaka diz üstü olmalı, renk olarak siyah ve bej tonları tercih etmelisiniz. Kemer bağlama şekli hep önde birleşmeli. Kısa paçalı dar kuplu pantolonlar, küçük yakalı gömlekler, ince kravatlar, küçük papyonlar, dar kuplu takımlar ve yelekler ve oxford deri ayakkabılar ile kombinleyerek mükemmel klasik bir stile sahip olabilirsiniz. Kumaş olarak yünlü gabardin tercih etmelisiniz.

Costume National Homme

COSTUME NATIONAL HOMME

Spor bir trençkot genelde uzun veya çok kısa modellerde bulmak pek mümkün. Renk olarak siyah, lacivert, sarı, oranj ve gri renkleri tercih edebilirsiniz. Kemer bağlama şekli hem önden hem de daha rahat bir kullanım açısından arkadan dolanabilir. Dar kuplu jeanler, kısa paçalı gabardin pantolonlar, şortlar, polo yaka tişörtler, basic tişirtler, spor ve rahat gömlekler, blazerler, makosen ve spor ayakkabılar ile kombinleyerek şahane spor ve casual bir stile sahip olabilirsiniz. Kumaş olarak ince gabardin, naylon ve koton tercih edebilirsiniz.

burberry

BURBERRY

Related Images:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *